Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żywiec

Żywieccy policjanci poszukują zaginionej 17-letniej Jagody Misztela z Ujsół. Jagoda w dniu 21 września br. wyszła z domu do szkoły, gdzie nie dotarła. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionej proszone są o kontakt z żywiecką komendą policji pod numerem telefonu 47 857 22 55 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112.

Żywieccy policjanci poszukują zaginionej 17-letniej Jagody Misztela. Jagoda w dniu 21 września br. o godz. 06:00 wyszła z domu do szkoły, gdzie nie dotarła. W chwili zaginięcia ubrana była w jasne spodnie typu jeans, czarne adidasy, ciemny płaszcz oraz posiadała przy sobie torbę koloru ciemnego. Jagoda ostatni raz widziana była w Rajczy, gdzie przemieszczała się pieszo w kierunku ronda. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z żywiecką komendą policji pod numerem telefonu 47 857 22 55 lub najbliższą jednostką policji - numer telefonu alarmowego 112.

zdjęcie zaginionej