Uwaga! Burze (komunikat RSO)

Aromaterapia w Praktyce – warsztaty aromaterapii

Grafika promocyjna wydarzenia Aromaterapia w Praktyce – warsztaty aromaterapii

Zapach lawendy z Francji może różnić się od tej pochodzącej z Bułgarii — nie tylko aromatem, lecz także właściwościami. Podczas wydarzenia „Aromaterapia w Praktyce” uczestnicy poznają świat olejków eterycznych, dowiedzą się, skąd pochodzą roślinne esencje i stworzą własną terapeutyczną sól do kąpieli. To zmysłowe, praktyczne spotkanie dla osób, które chcą świadomiej korzystać z naturalnych zapachów — warto dać się wciągnąć w tę pachnącą opowieść.

Aromaterapia w Praktyce – kiedy i gdzie?

  • Data: 26 lipca 2026 roku, niedziela
  • Godziny: 15:00–17:00
  • Miejsce: al. Legionów 12, 34-300 Żywiec

Informacje o cenie, biletach oraz sposobie zapisów nie zostały podane.

Co czeka na uczestników?

Spotkanie będzie okazją do bliższego poznania olejków eterycznych i zasad ich świadomego stosowania. Uczestnicy przyjrzą się sekretom pochodzenia roślinnych esencji oraz temu, jak klimat, miejsce uprawy i warunki, w których rosną rośliny, mogą wpływać na ich zapach i charakter.

Nie zabraknie praktycznej części warsztatowej. Każdy będzie mógł przygotować własną terapeutyczną sól do kąpieli, łącząc aromaterapię z chwilą domowego relaksu.

Dla kogo jest to wydarzenie?

To propozycja zarówno dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z olejkami eterycznymi, jak i dla tych, którzy chcą lepiej rozumieć ich pochodzenie oraz zastosowanie. Spotkanie może zainteresować miłośników naturalnych metod dbania o dobre samopoczucie, domowego SPA i roślinnych aromatów.

Link do wydarzenia na Facebooku