Teresa Werner zaśpiewa w Żywcu - zabezpiecz swoje miejsce na koncercie
Zapraszamy na koncert Teresy Werner – wieczór pełen emocji i niezapomnianych melodii

Nie lada gratka czeka na miłośników polskiej piosenki już 12 kwietnia o godz. 18:00. W Miejskim Centrum Kultury odbędzie się koncert Teresy Werner, artystki zasłużonej na polskiej scenie muzycznej, która swoją karierą i talentem przemierzyła już niemal cały świat.

  1. Data i miejsce: 12 kwietnia 2024, godz. 18:00, Miejskie Centrum Kultury.
  2. Teresa Werner: Znakomita polska piosenkarka, laureatka wielu prestiżowych nagród.
  3. Promocja najnowszego albumu "Sekret Miłości".
  4. Informacje o biletach: Przedsprzedaż online i w kasie MCK, możliwość rezerwacji telefonicznej.

Teresa Werner jest postacią wyjątkową na polskim rynku muzycznym. Jej muzyczna podróż rozpoczęła się od występów w największych teatrach świata, by przez lata tworzyć niezapomniane kompozycje, które zdobywały serca słuchaczy na całym świecie. Artystka, uznana za jedną z ikon polskiej piosenki, zaprezentuje się publiczności z materiałem ze swojego najnowszego albumu "Sekret Miłości".

Podczas koncertu nie zabraknie największych hitów Teresy Werner, które przyniosły jej ogólnopolską sławę. To będzie wieczór pełen nostalgii, ale też świeżości i muzycznego zaskoczenia, dzięki najnowszym kompozycjom artystki.

Zachęcamy do zakupu biletów już dziś, aby mieć pewność uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu. Bilety są dostępne zarówno online, jak i w kasie Miejskiego Centrum Kultury. Dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę, dostępna jest również rezerwacja telefoniczna.

Spędźmy razem ten wyjątkowy wieczór, pełen emocji i pięknej muzyki, której nie da się zapomnieć. Niech ten koncert stanie się dla nas wszystkich chwilą relaksu i prawdziwej muzycznej uczty dla duszy.


Na podstawie: MCK Żywiec