Lifting twarzy bez skalpela — odmładzanie twarzy na miarę XXI wieku

Lifting twarzy bez skalpela to hit ostatnich lat. Minimalna inwazyjność i rezultaty porównywalne do efektów pracy chirurga to niezaprzeczalne zalety tej metody. Poznaj moc korzyści z poddania się liftingowi twarzy bez skalpela i wybierz zabieg na miarę swoich potrzeb!

Wybierz lifting twarzy bez skalpela zamiast operacji

Bezoperacyjny lifting twarzy to nowoczesne rozwiązanie adresowane do kobiet, które chcą zniwelować zwiotczałą skórę i zmarszczki w bezkrwawy i komfortowy sposób. Z kolei lifting metodą chirurgiczną jest poważną i inwazyjną procedurą, która polega na wycięciu nadmiaru skóry, a także jej naciągnięciu i podniesieniu, dzięki wykonaniu precyzyjnych nacięć w okolicy skroni i za małżowinami usznymi. Tego typu ingerencja chirurgiczna wiąże się z kilkutygodniowym okresem rekonwalescencji, a przeprowadzona przez niedoświadczonego lekarza może przynieść opłakane skutki. Z tego względu bezpieczniejszą opcją jest lifting twarzy bez skalpela — dzięki technologii HIFU (z ang. high intensity focused ultrasound), niciom APTOS lub Zaffiro.

Lifting twarzy bez skalpela — zabieg Ultraformer III

Ultraformer III to innowacyjny lifting skóry oparty na ultradźwiękach. Skupiona wiązka fal dźwiękowym o dużym zasięgu pozwala specjaliście pracować nad niewielkimi obszarami, takimi jak:

  • powieki,
  • okolice ust,
  • kurze łapki,
  • podbródek.

W efekcie czego dochodzi do kontrolowanych mikrouszkodzeń, dzięki którym skóra odzyskuje jędrność, optymalne napięcie i utraconą gładkość. Gwałtowna koagulacja tkanek w rejonie zabiegowym stymuluje skórę do namnażania włókien kolagenowych (tkanki zostają rozgrzane do 65-75 stopni Celsjusza). Aż 5 głowic o zróżnicowanej głębokości działania pozwala ekspertowi zniwelować każde zwiotczenie skóry, przywracając jej młodzieńczy i świeży wygląd. Zastanawiasz się, czy zabieg Ultraformer III jest bolesną procedurą? Nie, dzięki zastosowaniu żelu znieczulającego nie odczujesz dolegliwości bólowych ani dyskomfortu podczas pracy głowicy.

Lifting twarzy bez skalpela HIFU dostępny np. w warszawskiej Klinice Miracki to zabieg powstały z myślą o kobietach po 35. roku życia, które chcą w nowoczesny sposób walczyć z nieuchronnym upływem czasu. Jeśli marzysz nie tylko o liftingu twarzy, ale i ciała, również możesz skorzystać z zabiegu Ultraformer III (np. w celu podniesienia pośladków, czy redukcji zwiotczałej skóry na brzuchu).

Lifting twarzy bez chirurga — wchłanialne nici APTOS

Alternatywną procedurą dla ultradźwięków są absorbowalne nici liftingujące APTOS, które również umożliwiają kompleksowe odmłodzenie skóry twarzy. Dzięki implantacji nici skóra jest nawilżona i ujędrniona (zabieg pobudza produkcję kolagenu i elastyny), a tkanki są utrzymane w optymalnej pozycji. Efekty liftingu bez skalpela nićmi APTOS utrzymują się około 2 lata. Jeśli zależy Ci na młodszym wyglądzie, ale nie chcesz poddać się operacji plastycznej, ten mało inwazyjny zabieg medycyny estetycznej spełni Twoje oczekiwania.

Bezoperacyjny termolifting skóry Zaffiro

Ostatnia propozycja bezoperacyjnego liftingu twarzy to zabieg Zaffiro – niewymagający rekonwalescencji. Temperaturowa stymulacja skóry i jej oczyszczenie (peeling wodny) daje efekt odświeżenia, odżywienia i dogłębnego nawilżenia skóry. Dzięki termoliftingowi Zaffiro twarz wygląda młodziej i atrakcyjniej. Rezultaty są widoczne niemal od razu po zabiegu, skóra staje się bardziej elastyczna i jest wyraźnie wygładzona (szpecące bruzdy i zmarszczki są spłycone). Cała procedura jest w 100% bezpieczna i komfortowa dla pacjentki. Termolifting Zaffito to zabieg bankietowy, może stanowić również element profilaktyki anti-aging.

Twój owal twarzy jest mniej wyraźny i masz dość tzw. chomiczych policzków? Wejdź na stronę www.klinikamiracki.pl i umów się na zabieg lifitngu twarzy bez skalpela w technologii HIFU, Zaffiro lub skorzystaj z nici APTOS. Nie zwlekaj i zadbaj o swoją skórę!

MT: Lifting twarzy bez skalpela I Klinika Miracki Warszawa

MO: Lifting twarzy bez skalpela to modny sposób odmłodzenia skóry. Umów się na zabieg liftingujący w warszawskiej Klinice Miracki!