Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żywiec

Śląska Policja oraz samorządy gmin i miast województwa śląskiego podjęły się realizacji kampanii społecznej na niespotykaną dotąd skalę. Już w poniedziałek w ponad 30 miastach i gminach naszego województwa zainaugurowana zostanie kampania „Bezpieczny skatepark & pumptrack”. Na mapie imprezy nie zabrakło Żywca, gdzie policjanci, wspólnie z Urzędem Miejskim oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Żywcu przygotowali wiele atrakcji – pokazy, konkursy i quizy z atrakcyjnymi nagrodami. Już w najbliższy poniedziałek zapraszamy do żywieckiego skateparku. Start imprezy godz. 16.00.

Powyższa kampania to nowy sposób współpracy między samorządami i policją. Dzięki informacji ze strony jednego miasta, Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach zainicjowała działania w wielu regionach naszego województwa sprawiając, że wspólnie, w jednym czasie, w wielu miejscach propagowane będzie bezpieczeństwo podczas uprawiania sportów ekstremalnych na rowerach, hulajnogach, rolkach czy deskorolkach.

Więcej na temat inicjatywy znajdą Państwo TUTAJ.

Żywiecka odsłona kampanii odbędzie się już w najbliższy poniedziałek, tj. 3 sierpnia o godz. 16.00 w żywieckim skateparku, gdzie policjanci z żywieckiej komendy wspólnie z Urzędem Miejskim oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Żywcu przygotowali mnóstwo atrakcji - konkursy, pokazy i quizy na temat bezpieczeństwa z atrakcyjnymi nagrodami. Warto być z nami w tym dniu! Wszystkich serdecznie zapraszamy!