Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żywiec

Komendant Komisariatu Policji w Rajczy asp.sztab. Marcin Okrzesik zajął czwarte miejsce w Wojewódzkich Mistrzostwach Policji w Tenisie Ziemnym. Turniej, w którym wzięło udział ponad 30 zawodników, odbył się w będzińskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. Zawody zorganizowane zostały przez Wydział Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Będzina. Serdecznie gratulujemy wyniku i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach!

Komendant Komisariatu Policji w Rajczy asp. szt. Marcin Okrzesik już kolejny rok z rzędu wziął udział w Wojewódzkich Mistrzostwach Policji w Tenisie Ziemnym, które odbyły się w miniony wtorek oraz środę w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Będzinie. W eliminacjach wystartowało łącznie 32 zawodników, reprezentujących Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach, Centralne Biuro Śledcze Policji, Szkołę Policji w Katowicach oraz komendy miejskie i powiatowe z garnizonu śląskiego. Po wielu stoczonych meczach Marcin zajął czwarte miejsce. Zwycięzcą Mistrzostw okazał się reprezentujący Komendę Miejską Policji w Jaworznie Michał Darkowski.

Zwycięzcy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale z rąk Zastępcy Naczelnika Wydziału Doboru i Szkolenia KWP w Katowicach nadkom. Pawła Komendy, Pełnomocnika Prezydenta Miasta Będzina Rafała Adamczyka oraz Komendanta Powiatowego Policji w Będzinie insp. Arkadiusza Więcka.

Serdecznie gratulujemy wyniku i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach!

Zdjęcia: KPP Będzin

  • zdjęcie grupowe wszystkich zawodników
  • dwóch uczestników turnieju stoi na boisku
  • uczestnik turnieju w czasie gry
  • uczestnicy turnieju stoją w rzędzie na boisku
  • wręczenie nagród i pucharów
  • zwycięzcy stoją na podium