UM Żywiec zaprasza na webinar o nowościach w programie Czyste Powietrze
Czy wiesz, jakie zmiany czekają na program „Czyste Powietrze” w 2024 roku? Już 25 kwietnia odbędzie się webinar, który pozwoli Ci poznać najnowsze informacje i zasady. Zapisz się, aby dowiedzieć się więcej i zadawać pytania ekspertom na żywo!
  1. Webinar odbędzie się 25 kwietnia o godzinie 10:00.
  2. Nowe zasady programu zostaną omówione przez ekspertów z NFOŚiGW i IOŚ-PIB.
  3. Podczas sesji online uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań przez aktywny czat.
  4. Rejestracja na webinar jest otwarta do 24 kwietnia do godziny 12:00.

Program „Czyste Powietrze” to inicjatywa, która od lat wspiera polskie gospodarstwa domowe w efektywniejszym zarządzaniu energią i mniejszym wpływie na środowisko. W nadchodzącym webinarze przedstawione zostaną kluczowe zmiany programu, które zaczną obowiązywać od 22 kwietnia 2024 roku. Eksperci szczegółowo omówią aktualizacje, takie jak nowa lista zielonych urządzeń i materiałów (lista ZUM), która ma kluczowe znaczenie zarówno dla wnioskodawców, jak i producentów czy importerów.

Spotkanie online jest doskonałą okazją do uzyskania wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące nowości w programie. Organizatorzy przewidują, że dzięki interaktywnemu formatowi uczestnicy będą mogli w pełni wykorzystać czas spotkania. Zaplanowano, że dzień przed webinarium, zarejestrowani uczestnicy otrzymają link do udziału w sesji.

Program „Czyste Powietrze” kontynuowany jest przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we współpracy z Ministerstwem Klimatu i Środowiska oraz Polskim Alarmem Smogowym. Seria webinarów #AkademiaCzystegoPowietrza2024 stanowi platformę do dzielenia się wiedzą i doświadczeniami, umożliwiając tym samym lepsze zrozumienie i efektywniejsze wdrażanie programu na rzecz czystszego powietrza w Polsce.


Na podstawie: Urząd Miejski Żywiec