Usługi CNC — polecane firmy na południu Polski

Metoda CNC to obecnie jedna z lepszych metod obróbki materiałów, oszczędza czas i pozwala na dokładne wytwarzanie tych samych elementów. Z metody CNC korzysta się przy produkcji wielu skomplikowanych maszyn, wiele firm dysponuje odpowiednim do obróbki sprzętem, czym kierować się przy wyborze firmy, która świadczy usługi CNC?

Polecane firmy do obróbki CNC na południu Polski

Trudno jest wybrać wykonawcę, który mógłby zając się obróbką metalu dla nas. Przedsiębiorstw, które świadczą usługi CNC, jest dość sporo, postanowiliśmy zatem sporządzić listę firm, które działają na południu Polski.

Valor TTI z okolic Krakowa

Firma powstała w 2007 roku, początkowo była to jednoosobowa działalność gospodarcza, dziś pracuje tu znacznie więcej osób. Usługi CNC znajdziesz w ofercie Valortti.com, a wśród nich: cięcia blach (stalowych, mosiężnych), gięcia, spawania, a nawet malowania, ponieważ posiadają własną malarnię proszkową. Sukcesywnie rozbudowują swój park maszynowy. To jedna z niewielu firm w Polsce, która świadczy obróbkę rur z pomocą maszyny ByTube Star 130. Siedziba firmy znajduje się nieopodal Krakowa, w Leńczach.

Tigall firma z Żywca

To nasza lokalna firma z Żywca, która oferuje usługi ślusarsko-spawalnicze. Zajmują się głównie spawaniem metodą TIG, MAG i MIG, poszerzaniem felg stalowych, ale też toczeniem konwencjonalnym i frezowaniem CNC. Mogą także zabezpieczyć metale przed korozją i zapewniają transport materiałów. Dodatkowym atutem jest fakt, że oferują zniżki stałym klientom, co przy dużej ilości zamówień, może mieć znaczenie.

Zameh niedaleko Wrocławia

Firma działa od 1987 roku, swoją siedzibę mają w Łagiewnikach. Zajmują się kompleksową obsługą w zakresie precyzyjnej obróbki metali. Przez wiele lat świadczyli usługi dla sektora energetycznego, kolejowego czy górniczego. W ich ofercie znajdziemy konstrukcje metalowe, mechaniczną obróbkę za pomocą skrawania, usługi CNC czy głębokie wiercenia.

Farem Poland

Firma ma swoją siedzibę w Czechowicach-Dziedzicach, ale działa na terenie całej aglomeracji Śląskiej. Na rynku tokarskim są od 2001 roku. Oferują kompleksowe remonty maszyn, obsługę techniczną i przewóz gabarytowych konstrukcji stalowych. Zajmują się tokarstwem, szlifierstwem, elektroniką i automatyką urządzeń.

Jak wybrać firmę do obróbki CNC?

Niezmiernie istotne jest, by firma posiadała odpowiednie zaplecze techniczne, ważne, by oferowała usługi w zakresie obróbki metali, cięcia laserowego blach, frezowania czy gięcia. Jeśli wszystkie te prace serwisowe znajdują się w ofercie, możemy być spokojni. Wyżej wymienione usługi wymagają odpowiednich maszyn, a im lepsze maszyny, tym wyższa jakość usług. Warto też zwrócić uwagę na czas realizacji zamówienia, my uważamy, że co nagle – to po diable, nie warto sugerować się firmą, która oferuje szybki czas realizacji, lepiej jest wybrać firmę, która obsłuży nas trochę dłużej, ale będziemy mieli pewność, że usługa została należycie wykonana.