Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żywiec

Produkcja znaków drogowych – Tioman

Znaki drogowe, których producentem jest firma Tioman to jakościowe produkty, które od lat zapewniają bezpieczeństwo na drogach. W naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje znaków od prostych symboli informacyjnych po bardziej złożone instalacje ze specjalnym oświetleniem LED oraz komunikatami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb naszych klientów. W przypadku naszych produktów to klient decyduje czy mają zostać wykonane ze stali, czy aluminium, a dzięki naszemu działowi obsługi klienta uzyskają Państwo odpowiedzi na konkretne, nurtujące was pytania. 

Rodzaje znaków drogowych dostępnych w ofercie  

Jako producent dbamy o to, by nasze znaki drogowe były produkowane z najwyższej jakości materiałów. Znaki ostrzegawcze, dostępne w wielu rozmiarach, posiadają rzucającą się w oczy czerwoną obwódkę. Zgodnie z obowiązującym prawem znaki ostrzegawcze mają za zadanie informować kierowców o odpowiednich miejscach, w których należy zachować szczególną ostrożność. Nasze znaki są solidnie wykonane oraz odporne na działanie różnego rodzaju warunków atmosferycznych. Dzięki czytelnym znakom zakazu kierowcy dostrzegają panujące na drodze ograniczenia nawet w trakcie opadów deszczu czy gradu. Wyraźne białe tarcze z czerwonymi obwódkami przekładają się na zachowanie odpowiedniego bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem. Czytelne znaki nakazu pomogą zapewnić odpowiedni przepływ ruchu, informując kierowców o odpowiednich manewrach, jakie należy wykonać, a rzucające się w oczy znaki informacyjne ułatwiają proces poruszania się po polskich drogach za sprawą istotnych komunikatów, jakie przekazują. Dysponujemy także różnego rodzaju znakami uzupełniającymi, które występują na naszych drogach rzadziej i zwykle informują o kierunkach jazdy dotyczących poszczególnych pasów lub przekraczanych przez nas granicach państw i województw. 

Znaki aktywne

Jesteśmy producentem znaków aktywnych, za pomocą których oznaczysz miejsca, w których kierowcy powinni zachować sporą ostrożność jak np. przejścia dla pieszych. Znaki przy użyciu specjalnie wbudowanych diod w łatwy sposób przekazują kierowcom istotne informacje. Dzięki niezawodnemu oświetleniu oznaczymy informacje o ograniczeniach prędkości czy znakach STOP.  

Znaki zmiennej treści

Mobilne znaki LED MVMS pozwolą na wyświetlenie wybranej przez klienta treści czy komunikatu w języku polskim. Do każdego takiego znaku dodajemy komputer, smartfon lub tablet, który po zainstalowaniu odpowiedniego oprogramowania pozwala na niezwykle intuicyjną obsługę znaków. Jesteśmy także producentem znaków pryzmatycznych PVMS, które zawierają nawet do trzech komunikatów. Solidne wykonanie wpływa na coraz większą popularność, jaką cieszą się nasze PVMS'y. Znaki zmiennej treści VMS to produkty, za pomocą których możemy realnie wpływać na nasze bezpieczeństwo na drogach oraz zapewniać większy komfort jazy. Dzięki zastosowanym w nich zaawansowanym matrycom LED na tego typu znakach możemy umieścić odpowiednią ilość komunikatów czy znaków. Dzięki specjalnie zaprojektowanym diodom znaki VMS charakteryzuje wysoki stopień niezawodności.