Powiat Żywiec: POWSTANIE NOWE PRZEJŚCIE DLA PIESZYCH NA SKRZYŻOWANIU AL. PIŁSUDSKIEGO I ULICY POŁUDNIOWEJ W ŻYWCU

1 min czytania
Powiat Żywiec: POWSTANIE NOWE PRZEJŚCIE DLA PIESZYCH NA SKRZYŻOWANIU AL. PIŁSUDSKIEGO I ULICY POŁUDNIOWEJ W ŻYWCU

Powiat Żywiecki otrzymał dofinansowanie w wysokości 189 394,40 zł z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na Przebudowę dwóch przejść dla pieszych i budowę jednego przejścia dla pieszych na skrzyżowaniu DP 1463 S Al. Piłsudskiego i ul. Południowej w Żywcu wraz z korektą geometrii skrzyżowania”.

Realizacja inwestycji będzie polegała między innymi na wykonaniu biało-czerwonego przejścia dla pieszych w strukturze grubowarstwowej wraz z oświetleniem ulicznym.

Planowany termin realizacji inwestycji to listopad 2021 r. do październik 2022 r. Całkowita wartość zadania wynosi 236 743,00 zł.

Starostwo Powiatowe w Żywcu,

zywiec.powiat.pl/post/powstanie-nowe-przejscie-dla-pieszych-na-skrzyzowaniu-al-pilsudskiego-i-ulicy-poludniowej-w-zywcu,4547.html

Autor: krystian