Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żywiec

POWSTAŁ SPOT POŚWIĘCONY BEZPIECZEŃSTWU MOTOCYKLISTÓW

 

9 lipca br. w żywieckiej komendzie policji odbyło się spotkanie poświęcone bezpieczeństwu motocyklistów oraz promocji spotu profilaktycznego „Twoja ostrożność to ich życie”. W spotkaniu wzięli udział zaproszeni goście, motocykliści z żywieckiego klubu motocyklowego oraz osoby bezpośrednio zaangażowane w powstanie spotu. Powiat Żywiecki wspierający tą inicjatywę reprezentował Starosta Andrzej Kalata.

W czasie spotkania omówiono statystyki dotyczące zdarzeń drogowych z udziałem motocyklistów, do których doszło na terenie naszego powiatu. Przedstawiono również działania profilaktyczne jakie prowadzą policjanci z żywieckiej drogówki mające na celu poprawę bezpieczeństwa kierowców jednośladów. Następnie Naczelnik wydziału ruchu drogowego podinsp. Wojciech Biernat na ręce zaproszonych gości złożył podziękowania za pomoc w realizacji spotu oraz za wsparcie prowadzonych działań profilaktycznych.

„Twoja ostrożność to ich życie” to hasło spotu profilaktycznego zrealizowanego przez Wydział Ruchu Drogowego żywieckiej komendy Policji. Spot adresowany jest przede wszystkim do kierowców. Zamiarem policjantów było pobudzenie ich świadomości do tego, że wsiadając do samochodu są odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale za życie i zdrowie innych użytkowników dróg.

Spot oraz informacje o jego realizacji znajdują się na stronie Komendy Powiatowej Policji w Żywcu – KLIKNIJ TUTAJ

Źródło/foto: KPP w ŻywcuPowiat Żywiec: POWSTAŁ SPOT POŚWIĘCONY BEZPIECZEŃSTWU MOTOCYKLISTÓW