Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żywiec

NAJLEPSI SPORTOWCY NAGRODZENI ZA WYSOKIE WYNIKI SPORTOWE UZYSKANE W  2019 r.

 

Mimo, iż przez panującą obecnie sytuację i zaostrzenia dot. organizacji zgromadzeń  nie mogliśmy się spotkać ze wszystkimi wyróżnionymi sportowcami i trenerami, jak co roku zostali oni nagrodzeni przez Starostę Żywieckiego oraz Burmistrza Miasta Żywca za wysokie wyniki sportowe uzyskane w roku 2019. Zawodnicy reprezentowali między innymi takie dyscypliny sportowe jak: łucznictwo, lekkoatletyka, biathlon, podnoszenie ciężarów, skoki narciarskie, boks, narciarstwo alpejskie i tenis stołowy.
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym zawodnikom, trenerom oraz dziękujemy opiekunom i rodzicom wszystkich sportowców. Mamy nadzieję, że przyznane wyróżnienia będą dla Was motywacją do dalszej pracy i do doskonalenia się w swojej sportowej dziedzinie.
Wszyscy zasługujecie na uznanie i szacunek za godne reprezentowanie naszego powiatu na różnych szczeblach rywalizacji sportowej. Codziennymi, ciężkimi treningami dowiedliście, że jesteście odpowiedzialni, sumienni i wytrwali. Niech osiągnięcia, których dokonujecie przynoszą Wam jeszcze więcej satysfakcji i motywują do dalszego samorozwoju, ale także zapewnią Wam wspaniałą przyszłość. Życzymy powodzenia w kolejnych sportowych wyzwaniach oraz zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń i planów, zarówno tych sportowych, jak i osobistych.

NAGRODY INDYWIDUALNE III STOPNIA:

Jakub Urban – podnoszenie ciężarów

Piotr Habdas – narciarstwo alpejskie

Grzegorz Guzik – biathlon

Sylwia Zyzańska - łucznictwo

Filip Łazowski - łucznictwo

Anna Twardosz - skoki narciarskie

Natalia Leśniak - łucznictwo

Monika Husar - łucznictwo

Paweł Twardosz - kombinacja norweska

Kinga Janik - łucznictwo

NAGRODA ZESPOŁOWA II STOPNIA:

Magdalena Gwizdoń – biathlon

NAGRODY ZESPOŁOWE III STOPNIA:

Oskar Kasprowski - łucznictwo

Wioleta Myszor - łucznictwo

Szymon Kurowski, Konrad Słowik, Mariusz Drozdowski – łucznictwo

Aleksandra Szuran, Brygida Dudek, Natalia Rom, Maria Gawłowska – łucznictwo

Joanna Niewdana, Magdalena Dyrlaga, Patrycja Świerczyńska – łucznictwo

Elżbieta Rodak, Adrianna Hura, Magdalena Ślusarczyk, Marta Hyla – łucznictwo

Joanna Misiura, Łucja Waligóra, Zuzanna Grzymek, Jurasz Karolina – łucznictwo

Krystian Patryas, Dominik Patryas, Tomasz Domagała - łucznictwo

NAGRODY INDYWIDUALNE III STOPNIA /osoby niepełnosprawne/

Magdalena Wójcik - podnoszenie ciężarów

Wioletta Kimla - tenis stołowy

Magdalena Konior - podnoszenie ciężarów

Dawid Hałat - podnoszenie ciężarów

Marcin Biegun - podnoszenie ciężarów

Sławomir Jędrzejko - podnoszenie ciężarów

Tomasz Mika - tenis stołowy

NAGRODY ZESPOŁOWE III STOPNIA /osoby niepełnosprawne/

Grzegorz Pieronek, Tomasz Mojżysz, Adrian Kochań - tenis stołowy

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE III STOPNIA:

Martyna Lichosyt - biathlon

Joanna Bargiel - łucznictwo

Klaudia Płaza - łucznictwo

Maja Rakowska - łucznictwo

Jarosław Krzak – skoki narciarskie

Sylwester Jasica - biathlon

Daniel Trojok - boks

Joanna Rząsa- łucznictwo

Konrad Kupczak – łucznictwo

Kamil Kopyto - boks

Bartłomiej Klimowski – kombinacja norweska

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE III STOPNIA  /osoby niepełnosprawne/

Anna Urbaniec - lekkoatletyka

Marcin Socha - lekkoatletyka

NAGRODY DODATKOWE za osiągnięcia sportowe w konkurencjach nie zaliczanych do dyscyplin olimpijskich:

Klub Sportowo – Rekreacyjny „DRAGON”

Żywiecki Klub Boules

Bartłomiej Birecki - lekkoatletyka

Krystyna Fijak - lekkoatletyka

Henryk Seifert - szachy

Jacek Matlak - szachy

Bogdan Czarnota – kolarstwo górskie

TRENERZY:

Stefan Gawron - boks

Edward Tomaszek - podnoszenie ciężarów

Stanisław Kępka - biathlon

Magdalena Hulbój - biathlon

Krzysztof Pituła - łucznictwo

Weronika Piziurna - łucznictwo

Konrad Słowik - łucznictwo

Piela Marek - łucznictwo

Natalia Mędrala - łucznictwo

Jacek Maciaszek - łucznictwo

Bartłomiej Lach - łucznictwo

Kacper Bizoń- łucznictwo

Wioleta Myszor - łucznictwo

Kamil Zwardoń- łucznictwo

Jolanta Hojdys- łucznictwo

Natalia Leśniak - łucznictwo

Sylwia Zyzańska - łucznictwo

Szymon Kurowski - łucznictwo

Wiktor Patryas - łucznictwo

Adam Jurasz – tenis stołowy

Henryk Pasko - lekkoatletyka

Wiesław Grabski – podnoszenie ciężarów

Krzysztof Ramenda– tenis stołowy

Jerzy Schreiber– tenis stołowy

Stanisław Mirocha – podnoszenie ciężarów

 


Artykuły promocyjne

Powiat Żywiec: NAJLEPSI SPORTOWCY NAGRODZENI ZA WYSOKIE WYNIKI SPORTOWE UZYSKANE W  2019 r.