Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żywiec

 

Już jutro Stowarzyszenie REGION BESKIDY, Wydział Turystyki, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Starostwa Powiatowego w Żywcu wspólnie z Ośrodkiem Promocji Gminy Węgierska Górka oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury w Milówce rozpoczną cykl  działań w ramach programu "BESKIDY. Łączy nas turystyka". Zadanie to podjęte zostało dla pobudzenia ruchu turystycznego na terenie Województwa Śląskiego pod hasłem „Dni Otwarte".

Gmina Węgierska Górka zaprasza wszystkich miłośników historii na "Spotkanie z historią - weekendowa lekcja w plenerze", które odbędzie się 18-19 lipca 2020 r. Na prelekcję oraz wycieczkę obowiązują zapisy pod numerem telefonu 33-864-21-87 (ilość miejsc ograniczona).

Gmina Milówka w najbliższy weekend serdecznie zaprasza do „Starej Chałupy”. Od godz. 10.00 – 18.00 będzie można zwiedzić wnętrze muzeum a ponadto od godz. 13.0o na terenie obiektu zaplanowano różne prezentacje, które będą namiastką tego jak kiedyś toczyło się codzienne życie na wsi. Takie spotkanie będzie okazją do przybliżenia zainteresowanym osobom zajęć, które obecnie zanikają i nie są często znane już nawet mieszkańcom wsi.

Mamy nadzieję, że pogoda nie pokrzyżuje nam planów i będziemy mogli w miłej atmosferze spędzić najbliższy weekend.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY - WSTĘP WOLNY!

 Artykuły promocyjne

Powiat Żywiec: "BESKIDY. ŁĄCZY NAS TURYSTYKA"