Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żywiec

WYDZIAŁ GEODEZJI, KARTOGRAFII I GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI: WSTRZYMANIE WYDAWANIA MATERIAŁÓW Z POWIATOWEGO OŚRODKA DOKUMENTACJI GEODEZYJNEJ I KARTOGRAFICZNEJ

 

Uprzejmie informujemy, że z dniem dzisiejszym do dnia 09 czerwca 2020 roku włącznie, wstrzymujemy przyjmowanie do „skrzynki podawczej” wniosków o wydanie materiałów z Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej.

Wprowadzenie tego ograniczenia ma na celu załatwienie bardzo dużej ilości złożonych w ciągu minionego miesiąca wniosków, aby z dniem 10 czerwca 2020 roku umożliwić Państwu bezpośrednią obsługę „przy okienku”, łącznie z możliwością dokonania płatności w kasie mieszczącej się na I piętrze w budynku usytuowanym przy Al. Wolności 2 w Żywcu.

Obsługa Wykonawców prac geodezyjnych i kartograficznych nadal prowadzona będzie codziennie w godzinach od 11.30 do 13.00, po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu wizyty z pracownikiem merytorycznym.

Za utrudnienia przepraszamy!


Artykuły promocyjne

Powiat Żywiec: WYDZIAŁ GEODEZJI, KARTOGRAFII I GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI: WSTRZYMANIE WYDAWANIA MATERIAŁÓW Z POWIATOWEGO OŚRODKA DOKUMENTACJI GEODEZYJNEJ I KARTOGRAFICZNEJ