Sesja zdjęciowa w 36 MINUT ŻYWIEC — zdjęcia + fryzura (7 listopada)

2 min czytania
Grafika promocyjna wydarzenia Sesja zdjęciowa w 36 MINUT ŻYWIEC — zdjęcia + fryzura (7 listopada)

Chcesz poczuć się pięknie i kobieco przy świetle aparatu, a przy okazji uporządkować fryzurę pod okiem stylistki? Wpadnij z koleżanką na szybką, profesjonalną sesję fotograficzną w przyjaznej atmosferze — idealna okazja, by zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia i dobrze się bawić!

Kiedy i gdzie będzie sesja w 36 MINUT ŻYWIEC

  • Data: 7 listopada (piątek), godz. 15:00
  • Miejsce: Kościuszki 29, 34-300 Żywiec (36 MINUT ŻYWIEC)
  • Lokalizacja (w razie potrzeby): szer. 49.68828, dł. 19.19905
  • Cena / bilety: Wstęp wolny (zdjęcia będą wywołane na życzenie i dostępne do zakupu jako pamiątka)
  • Zapisy: Nie obowiązują

Organizatorką sesji jest fotografka Gabriela z projektu A niech to kadr, a stylizację włosów zapewnia Monika Widuch (Fryzury bez wychodzenia z domu).

O wydarzeniu i co Cię czeka

  • Profesjonalna, szybka sesja zdjęciowa z Gabrielą — wskazówki przy pozowaniu i zdjęcia robione w miłej, kobiecej atmosferze

  • Stylizacja włosów od Moniki — małe metamorfozy, które zrobią różnicę w kadrze ‍

  • Zdjęcia dostępne do wywołania i zakupu jako pamiątka — możesz od razu zabrać coś dla siebie lub bliskiej osoby

  • Dla kogo: dla osób, które chcą poczuć się pewniej przed obiektywem, zrobić ładne portrety na profil, prezent lub po prostu dobrze spędzić czas z przyjaciółką

  • Atmosfera: kameralnie, bez stresu, dużo uśmiechu — idealne na szybkie, profesjonalne ujęcia i dobrą zabawę

  • Przyjdź bez wcześniejszych zapisów — zabierz koleżankę i oddajcie się chwili przed aparatem!

Link do wydarzenia na Facebooku

Autor: info_wydarzenia