Kurier w Żywcu - adresy, godziny otwarcia, oceny

← Katalog firm - Żywiec

35 firm z kategorii Kurier w Żywcu. Adresy, godziny otwarcia i oceny klientów Google.

Redakcja zywieconline.pl dokłada szczególnych starań, by informacje na tej stronie były rzetelne i aktualne. Jeśli mimo to zauważysz błąd, zgłoś go redakcji.

Kurier na mapie

Lista firm

To nie jest ranking - firmy na poniższej liście prezentowane są losowo. Chcesz, by Twoja firma była na pierwszym miejscu? Sprawdź ofertę

Punkt Kurierski Żywiec Sklep Wielobranżowy PASAŻ

Za co polecają klienciKlienci polecają Punkt Kurierski Żywiec Sklep Wielobranżowy PASAŻ za bardzo szeroki i różnorodny asortyment, obejmujący zarówno drobiazgi do domu, jak i większe artykuły, rolety oraz żaluzje. Doceniają możliwość szybkiego znalezienia potrzebnych produktów, także tych trudno dostępnych w zwykłych marketach, a także przystępne ceny i usługę ksero. W opiniach powtarzają się pochwały fachowej, rzetelnej i sprawnej obsługi, chętnie udzielającej porad. Klienci zwracają również uwagę na uśmiechniętą obsługę, przyjazną atmosferę i rodzinny charakter firmy.
Godziny:pon.8:00-17:00wt.8:00-17:00śr.8:00-17:00czw.8:00-17:00pt.8:00-17:00sob.8:00-13:00ndz.zamknięte
Lokalizacja: Dworcowa 22a, Żywiec
Telefon: +48668383652
Ocena w Google: 4.8
Liczba opinii: 100+

Najczęściej doceniane przez klientów:

Szeroki i różnorodny asortyment
Rolety i żaluzje
Fachowa obsługa i doradztwo
Sprawna realizacja zakupów
Usługa ksero

Nieaktualne dane? Zgłoś poprawkę

ParcelShop GLS Poland

Za co polecają klienciKlienci polecają ParcelShop GLS Poland za sprawną i szybką realizację obsługi przesyłek. W opinii podkreślono, że cały proces przebiega płynnie i bez zbędnego oczekiwania. Krótkie określenie „sprawnie i szybko” dobrze oddaje główną zaletę tego punktu - tempo działania oraz oszczędność czasu. Firma może być dobrym wyborem dla osób, które cenią efektywną organizację usług kurierskich i szybkie załatwienie sprawy związanej z przesyłką.
Godziny:pon.8:00-16:00wt.8:00-16:00śr.8:00-16:00czw.8:00-16:00pt.8:00-16:00sob.zamkniętendz.zamknięte
Lokalizacja: Dworcowa 2a/9, Elekta, , Jbl, Żywiec
Telefon: +48793750737
Ocena w Google: 2.5
Liczba opinii: 6

Najczęściej doceniane przez klientów:

sprawna realizacja przesyłek
szybka obsługa
płynny przebieg usługi

Nieaktualne dane? Zgłoś poprawkę

DPD Pickup Żywiec Sienkiewicza 7

Godziny:pon.9:00-17:00wt.9:00-17:00śr.9:00-17:00czw.9:00-17:00pt.9:00-17:00sob.9:00-13:00ndz.zamknięte
Lokalizacja: Ulica Henryka Sienkiewicza 7, Żywiec
Telefon: +48788028514
Ocena w Google: 4.2
Liczba opinii: 5

Nieaktualne dane? Zgłoś poprawkę

Punkt GLS

Godziny:pon.8:00-19:00wt.8:00-19:00śr.8:00-19:00czw.8:00-19:00pt.8:00-19:00sob.8:00-17:00ndz.zamknięte
Lokalizacja: Os 700 Lecia, Tara Sklep Kosmetyczny, Żywiec
Telefon: +48338666958
Ocena w Google: 3.3
Liczba opinii: 4

Nieaktualne dane? Zgłoś poprawkę

DHL Express Service Point (Epaka Zywiec)

DHL Express Service Point (Epaka Żywiec) przy ul. Tadeusza Kościuszki 52 obsługuje nadawanie przesyłek kurierskich, w szczególności dostawy międzynarodowe DHL Express. Z punktu mogą korzystać osoby wysyłające prezenty, paczki prywatne oraz przesyłki związane z działalnością firmy. Przesyłkę można przygotować online lub telefonicznie, a następnie nadać ją w punkcie albo zamówić odbiór przez kuriera.

Serwis DHL Express ShipNow umożliwia uzyskanie szybkiej wyceny, wybór kraju docelowego oraz sprawdzenie statusu przesyłki za pomocą 10-cyfrowego numeru śledzenia. Nadawcy otrzymują również wskazówki dotyczące bezpiecznego pakowania. Firmy regularnie wysyłające paczki mogą założyć konto biznesowe DHL Express. Dostępna jest także opcja GoGreen Plus, pozwalająca ograniczać emisję związaną z transportem lotniczym dzięki wykorzystaniu zrównoważonego paliwa lotniczego.

Godziny:pon.9:00-18:00wt.9:00-18:00śr.9:00-18:00czw.9:00-18:00pt.9:00-18:00sob.9:00-13:00ndz.zamknięte
Lokalizacja: Tadeusza Kościuszki 52, Żywiec
Telefon: +48426345100
Ocena w Google: 4.5
Liczba opinii: 2

Nieaktualne dane? Zgłoś poprawkę

DPD Pickup

DPD Pickup przy ul. Komonieckiego 17 w Żywcu to punkt obsługi przesyłek kurierskich DPD Polska. Firma realizuje nadania i odbiory paczek dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, a także obsługuje zwroty bezgotówkowe. Sieć DPD Pickup obejmuje ponad 34 000 punktów, co ułatwia wybór dogodnego miejsca odbioru lub nadania przesyłki.

DPD Polska oferuje standardowe i ekspresowe przesyłki krajowe, doręczenia następnego dnia oraz usługi międzynarodowe do ponad 220 krajów. W ofercie znajdują się również rozwiązania dla małych firm, aplikacja DPD Online do zarządzania wysyłkami, specjalne opakowania i usługi dodatkowe, w tym DPD Food do przewozu żywności.

Godziny:pon.6:00-22:00wt.6:00-22:00śr.6:00-22:00czw.6:00-22:00pt.6:00-22:00sob.6:00-22:00ndz.zamknięte
Lokalizacja: Komonieckiego 17, Żywiec
Telefon: +48225775555
Ocena w Google: 5.0
Liczba opinii: 2

Nieaktualne dane? Zgłoś poprawkę

Najświeższe wiadomości z Żywca czekają na stronie głównej zywieconline.pl, a koncerty, spotkania i imprezy na najbliższe dni – w kalendarzu wydarzeń.

Mirex. Autoryzowany partner Opek-Fedex. Krywult M.

Lokalizacja: osiedle 700-lecia 8, Żywiec
Telefon: +48530772480
Ocena w Google: 2.0
Liczba opinii: 1

Nieaktualne dane? Zgłoś poprawkę

DHL Express Service Point (PP Martes Sport)

DHL Express Service Point w punkcie PP Martes Sport przy ul. Świętokrzyskiej 40B w Żywcu obsługuje nadawanie przesyłek międzynarodowych DHL Express. Przesyłkę można przygotować online lub telefonicznie, a następnie dostarczyć do punktu Service Point albo zamówić odbiór przez kuriera.

Serwis jest przeznaczony dla osób prywatnych i firm wysyłających paczki, prezenty oraz inne przesyłki za granicę. Na stronie DHL można wycenić wysyłkę, wybrać kraj docelowy, sprawdzić wytyczne dotyczące pakowania i śledzić przesyłkę za pomocą 10-cyfrowego numeru. Punkt jest dostępny dla osób poruszających się na wózkach.

Godziny:pon.9:00-20:00wt.9:00-20:00śr.9:00-20:00czw.9:00-20:00pt.9:00-20:00sob.9:00-20:00ndz.zamknięte
Lokalizacja: Świętokrzyska 40B, Żywiec
Telefon: +48426345100

Nieaktualne dane? Zgłoś poprawkę

DHL Express Service Point (PP SHELL)

DHL Express Service Point (PP SHELL) w Żywcu przy ul. Wesołej 70 to punkt obsługi przesyłek kurierskich DHL Express. Firma realizuje wysyłki międzynarodowe, umożliwiając nadanie paczki w punkcie lub zamówienie odbioru przez kuriera. Przesyłkę można przygotować online albo telefonicznie, a przed nadaniem należy odpowiednio zabezpieczyć zawartość zgodnie z wytycznymi DHL.

Punkt jest przeznaczony dla osób prywatnych wysyłających prezenty, przesyłki i paczki zagraniczne, a także dla firm regularnie korzystających z transportu kurierskiego. Status przesyłki można sprawdzać za pomocą 10-cyfrowego numeru śledzenia. Placówka przy stacji Shell oferuje parking dla osób z niepełnosprawnością oraz wejście dostępne dla wózków.

Godziny:pon.6:00-22:00wt.6:00-22:00śr.6:00-22:00czw.6:00-22:00pt.6:00-22:00sob.6:00-22:00ndz.6:00-22:00
Lokalizacja: Wesoła 70, Żywiec
Telefon: +48426345100

Nieaktualne dane? Zgłoś poprawkę

DHL POP Punkt Obsługi Paczek

DHL POP Punkt Obsługi Paczek w Żywcu mieści się w sklepie Żabka przy ul. Podwale 4. Punkt należy do sieci DHL eCommerce i służy do obsługi przesyłek kurierskich dla klientów indywidualnych. Za pośrednictwem DHL można nadać paczkę krajową, przesyłkę zagraniczną lub zwrotną, a także odebrać przesyłkę skierowaną do punktu DHL POP.

DHL udostępnia również nadawanie przesyłek online, aplikację Mój DHL oraz możliwość przekierowania paczki do wybranego punktu. Punkt w Żywcu działa w ramach lokalnej sieci odbioru i nadawania przesyłek, zapewniając dostęp do usług kurierskich DHL w dogodnej lokalizacji przy sklepie Żabka.

Godziny:pon.6:00-23:00wt.6:00-23:00śr.6:00-23:00czw.6:00-23:00pt.6:00-23:00sob.6:00-23:00ndz.6:00-23:00
Lokalizacja: Żabka, Podwale 4, Żywiec

Nieaktualne dane? Zgłoś poprawkę

Furgonetka Punkt Żywiec

Lokalizacja: Fabryczna 1, Żywiec
Telefon: +48798750702

Nieaktualne dane? Zgłoś poprawkę

Pakersi Przy Okazji

Pakersi Przy Okazji w Żywcu to punkt kurierski działający przy stacji kontroli pojazdów przy ul. Wesołej 27. Umożliwia nadawanie i odbiór przesyłek przy okazji codziennych spraw, bez konieczności oczekiwania na kuriera w domu. Przesyłkę można odebrać w punkcie w dogodnym terminie, bez wcześniejszego umawiania się.

Punkt obsługuje przesyłki krajowe i zagraniczne, od kopert i standardowych paczek po przesyłki niestandardowe oraz palety. Współpracuje między innymi z InPost, UPS, DHL, GLS, DHL Express, Orlen Paczka i Allegro One. Na miejscu można zostawić wcześniej opłaconą paczkę z gotową etykietą, a przesyłkę InPost także opłacić i nadać. Obsługiwane są również paczki za pobraniem, przesyłki ubezpieczone oraz wybrane ładunki gabarytowe, takie jak części samochodowe, rowery czy opony. Przy większej liczbie przesyłek, regularnych nadaniach i nietypowych paczkach przygotowywana jest indywidualna wycena.

Godziny:pon.7:00-21:00wt.7:00-21:00śr.7:00-21:00czw.7:00-21:00pt.7:00-21:00sob.7:00-15:00ndz.zamknięte
Lokalizacja: stacja kontroli pojazdów, Wesoła 27, Żywiec
Telefon: +48731260700

Nieaktualne dane? Zgłoś poprawkę

Szybka Paczka / Parcel Shop GLS Poland

Godziny:pon.9:00-18:00wt.9:00-18:00śr.9:00-18:00czw.9:00-18:00pt.9:00-18:00sob.9:00-13:00ndz.zamknięte
Lokalizacja: MARBO ELEKTRO SAT, Komorowskich 125, Żywiec
Telefon: +48699203893

Nieaktualne dane? Zgłoś poprawkę

Pozostałe firmy (22)

FirmaTelefonOcena
DPD PickupBrowarna 46+48225775555
DPD PickupTadeusza Kościuszki 9+48225775555
DPD PickupKopernika 90+48225775555
DPD PickupUlica Henryka Sienkiewicza 2+48225775555
DPD PickupZielona 3+48225775555
DPD PickupPołudniowa 22+48225775555
DPD PickupDworcowa 21/Lok. 1B+48225775555
DPD Pickupaleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 42+48225775555
DPD PickupPodwale 4+48225775555
DPD PickupNad Jeziorem 2A+48225775555
DPD PickupDworcowa 23/Lok. 1/1+48225775555
DPD PickupPołudniowa 4+48225775555
DPD PickupBrowarna 43+48225775555
DPD PickupJagiellońska 1A+48225775555
DPD PickupWesoła 89+48225775555
DPD PickupSłonki 2+48225775555
DPD PickupAleja Jana Pawła II 7+48225775555
DPD PickupŚwiętokrzyska 40B+48225775555
DPD PickupKomisji Edukacji Narodowej 5/Lok+48225775555 5.0 (1)
DPD PickupWesoła 70+48225775555 5.0 (1)
Pakersi Przy OkazjiJagiellońska 8+48788784784
Punkt GLSSKLEP WIELOBRANZOWY PASAZ, Dworcowa 22a+48468148220

Prezentowane zestawienie nie jest rankingiem - firmy wyświetlane są w kolejności losowej i nie obejmują wszystkich podmiotów działających na tym terenie. Jeśli prowadzisz firmę i chcesz, aby znalazła się na tej liście - albo chcesz, aby została z niej usunięta - napisz do nas. Oceny i liczba opinii pochodzą z publicznych danych Google i mogą ulec zmianie - warto potwierdzić telefonicznie.

Widzisz błąd lub nieaktualną informację? Zgłoś błąd, sprostowanie lub uwagę