Nowy odcinek S1 Przybędza - Milówka oddany. Obejście Węgierskiej Górki w ruchu

Policjanci i inwestor dokonali ostatnich oględzin oznakowania, po których oddano do ruchu nowy 8,5-kilometrowy odcinek trasy S1. Ruch tranzytowy został skierowany poza centrum Węgierskiej Górki i pobliskich miejscowości.
- Droga udostępniona kierowcom poprawia dojazd do Beskidu Żywieckiego
- Inwestycja pokazuje tunele, estakady i mosty; odbiór w Węgierskiej Górce nadzorowała Komenda Powiatowa Policji w Żywcu
Droga udostępniona kierowcom poprawia dojazd do Beskidu Żywieckiego
Odcinek S1 między Przybędzą a Milówką ma 8,5 km długości. Został udostępniony uczestnikom ruchu, co pozwala wyprowadzić ruch tranzytowy z centrum Węgierskiej Górki oraz okolic. Podróżujący w kierunku Beskidu Żywieckiego i granicy ze Słowacją mają teraz krótszy czas przejazdu i mniej utrudnień w miejscowościach przy starej trasie.
Inwestycja pokazuje tunele, estakady i mosty; odbiór w Węgierskiej Górce nadzorowała Komenda Powiatowa Policji w Żywcu
W ramach inwestycji powstały dwa tunele drogowe o łącznej długości 1,8 km. Realizacja obejmowała także pięć estakad oraz trzy mosty o łącznej długości około 2,3 km. Najdłuższa estakada ma 942 m i przebiega nad ul. Zielona Góra, ul. Zieloną, drogami dojazdowymi, potokami oraz ciągami migracyjnymi zwierząt. Komenda Powiatowa Policji w Żywcu razem z inwestorem sprawdziła oznakowanie i przeprowadziła objazd trasy przed otwarciem odcinka. Estakady i mosty zaprojektowano tak, by droga wkomponowała się w krajobraz i umożliwiała widoki na Beskid Żywiecki.
na podstawie: Policja Żywiec.
Ostatnie Artykuły

Weekend w Żywcu połączy koncerty, sztukę ludową i nocne zdjęcia

Beskidzkie smaki i rękodzieło spotkają się pod Grojcem w Żywcu.

Polska smakuje w Żywcu - regionalne smaki pod Grojcem

Święto Policji w Żywcu z ważnym jubileuszem. Wyróżniono dzielnicowych

Wojskowe brzmienia pod Grojcem. Koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego

Modernizacja ulicy Grojec zakończona. Co zmieniło się na drodze

Złote Gody w Żywcu. Dwie pary odebrały medale za 50 lat małżeństwa

Tunel pod torami ma połączyć stację z trasami nad Jeziorem Żywieckim

Studnia na działce nie zawsze bez pozwolenia. Wody Polskie przypominają o limitach

Worki z odzieżą mogą pomóc chorym dzieciom. Zbiórka potrwa do grudnia

Dlaczego zawór temperaturowy w kotłowni olejowej zapobiega kondensacji i korozji wymiennika?

Forum Ekonomiczne w Karpaczu wraca z pierwszymi ogłoszonymi gośćmi. To ostatnie dni tańszych zapisów

Wilki nie tylko wyją. W bibliotece pokazano, jak porozumiewa się wataha

Rycerze wracają do Parku Zamkowego na turniej o skarb
Przydatne dane teleadresowe
- Co robić z dziećmi w czasie ferii? Żywiec atrakcje dla dzieci zimą
- Zakład Usług Komunalnych w Rajczy - kontakt, odbiór śmieci, gdzie trafiają odpady
- Urząd Stanu Cywilnego Radziechowy-Wieprz - kontakt, godziny, adres
- Przewodnik po malowniczych ścieżkach Doliny Zimnika koło Żywca
- Żywieckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego - kontakt, awarie, najem i cmentarz komunalny
- Sąd Rejonowy w Żywcu - kontakt, godziny, informacje
