Mariusz Kałamaga zaprasza na stand-up Mamo! Papier się kończy! w MCK

1 min czytania
Mariusz Kałamaga zaprasza na stand-up Mamo! Papier się kończy! w MCK

Już wkrótce na scenie MCK wystąpi Mariusz Kałamaga! Przygotujcie się na wieczór pełen śmiechu i refleksji!

  • Mariusz Kałamaga w MCK. Co przygotował dla widzów?
  • Nie przegap tego wydarzenia! Gdzie kupić bilety?

Mariusz Kałamaga w MCK. Co przygotował dla widzów?

21 marca 2025 roku o godzinie 19:00 sala widowiskowa Miejskiego Centrum Kultury wypełni się śmiechem i pozytywną energią. Mariusz Kałamaga, znany z porannych audycji RMF FM, zaprezentuje swój najnowszy program stand-upowy zatytułowany Mamo! Papier się kończy!. To nie tylko okazja do dobrej zabawy, ale także szansa na refleksję nad współczesnym życiem.

Nie przegap tego wydarzenia! Gdzie kupić bilety?

W programie Kałamagi znajdą się spostrzeżenia i przemyślenia dotyczące codziennych wyzwań, które stawia przed nami nowoczesny świat. Komik z humorem odniesie się do tematu sztucznej inteligencji oraz absurdów życia, które mogą budzić zarówno uśmiech, jak i poważniejsze przemyślenia. Bilety można nabyć w kasie MCK oraz w wybranych portalach internetowych. Nie zwlekajcie, bo liczba miejsc jest ograniczona!

Zachęcamy wszystkich miłośników dobrego humoru do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Będzie to wieczór, który na długo pozostanie w pamięci!

Miejskie Centrum Kultury

Autor: krystian