Krakowski Salon Poezji Anny Dymnej w Żywcu już 16 czerwca
Zapraszamy mieszkańców na wyjątkowe wydarzenie poetyckie! W Żywieckiej Bibliotece Samorządowej odbędzie się V Krakowski Salon Poezji Anny Dymnej. To niepowtarzalna okazja, by usłyszeć recytacje utworów poetów w wykonaniu Joanny Trzepiecińskiej.
  1. Wydarzenie odbędzie się 16 czerwca o godz. 12.00.
  2. Recytacje w wykonaniu Joanny Trzepiecińskiej.
  3. Organizatorem jest Żywiecka Biblioteka Samorządowa.
  4. Wydarzenie wsparte przez miasto oraz lokalnych partnerów.

Już 16 czerwca o godzinie 12:00 w Żywieckiej Bibliotece Samorządowej odbędzie się piąta edycja Krakowskiego Salonu Poezji Anny Dymnej. To wyjątkowe spotkanie literackie będzie okazją do obcowania z poezją w najlepszym wydaniu.

Główną atrakcją wydarzenia będzie występ znanej aktorki, Joanny Trzepiecińskiej, która zaprezentuje wybrane utwory poetów. Jej interpretacje zawsze budzą zachwyt i pozostawiają niezapomniane wrażenia. Trzepiecińska, znana z głębokiego zrozumienia literatury, potrafi wnieść do swoich recytacji niezwykłą emocjonalność i pasję.

Organizatorzy, w tym Żywiecka Biblioteka Samorządowa oraz Miasto Żywiec, serdecznie zapraszają wszystkich miłośników poezji na to wyjątkowe wydarzenie. Krakowski Salon Poezji Anny Dymnej to inicjatywa, która z roku na rok przyciąga coraz większą publiczność, a każde spotkanie jest niezapomnianym doświadczeniem.

Partnerem wydarzenia są także Taxor salony jubilerskie oraz projekt "Żywiec miasto zmySŁÓW", które wspierają rozwój lokalnej kultury. Dzięki ich wsparciu możliwe jest organizowanie takich wydarzeń, które wzbogacają życie kulturalne mieszkańców.

Nie przegapcie tej okazji, by zanurzyć się w świat poezji i literatury w towarzystwie wybitnych artystów. Serdecznie zapraszamy!


Wg inf z: ŻBS