Spotkanie z Jędrzejem Pasierskim w Żywieckiej Bibliotece Samorządowej!
Zapraszamy na niezwykłe spotkanie z Jędrzejem Pasierskim, mistrzem literatury kryminalnej!
  1. Data i miejsce wydarzenia: 24 maja 2024 r., godz. 17:00, Żywiecka Biblioteka Samorządowa.
  2. Temat spotkania: Dyskusja o cyklu książek z podkomisarz Niną Warwiłow w roli głównej.
  3. Wstęp bezpłatny, finansowanie: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
  4. Link do informacji o autorze został usunięty z tego ogłoszenia.

Jeśli interesujesz się literaturą kryminalną z głęboko psychologicznym zacięciem, spotkanie z Jędrzejem Pasierskim to wydarzenie, które musisz odwiedzić. Autor, którego debiutancka powieść "Dom bez klamek" zyskała szerokie grono czytelników i krytyków, opowie o swojej drodze pisarskiej oraz o tym, jak kreuje swoje złożone postacie. Jędrzej Pasierski jest znany z umiejętności budowania napięcia i tworzenia mrocznych, wielowarstwowych fabuł, które trzymają czytelników w napięciu od pierwszej do ostatniej strony.

Spotkanie to także okazja, aby dowiedzieć się więcej o kontynuacji losów podkomisarz Niny Warwiłow, która stała się jedną z najbardziej charakterystycznych postaci współczesnej polskiej literatury kryminalnej. Każdy fan literatury szukający głębokich emocji i niebanalnych rozwiązań fabularnych znajdzie coś dla siebie na tym spotkaniu.

Organizatorzy zapewniają, że oprócz fascynującej rozmowy, uczestnicy spotkania będą mieli szansę na zadanie pytań autorowi oraz zdobycie autografu. Zapewniamy, że będzie to wyjątkowe popołudnie dla wszystkich miłośników mocnych literackich wrażeń!


Według informacji z: ŻBS