Z jakich promocji w ETOTO można skorzystać?

Zakłady bukmacherskie nieustannie przyciągają do siebie graczy atrakcyjnymi promocjami. Są to oferty przygotowanie nie tylko dla nowych użytkowników, ale także dla stałych. Nie inaczej jest w przypadku legalnego bukmachera ETOTO. Sprawdźmy wspólnie, jakie promocje i bonusy oferuje on swoim graczom!

Pakiet powitalny 2222 zł na start

Zacznijmy od promocji przeznaczonej dla nowych graczy, którzy jako pakiet powitalny mają szansę otrzymać nawet 2222 zł. W jaki sposób to działa? Pierwszym krokiem jest rejestracja oraz dokonanie depozytu o wysokości co najmniej 1 zł. Wpłata ta zostanie podwojona, co pozwala uzyskać nawet do 400 zł za pierwszą wpłatę.

Jeszcze większy bonus można uzyskać za drugą wpłatę. Jeśli gracz się na nią zdecyduje, również otrzyma bonus – tym razem ma szansę zgarnąć aż 600 zł. To jednak nie wszystko. Jeśli nowy użytkownik dokona trzeciej wpłaty, może uzyskać następny bonus, tym razem o wartości 1000 zł, a także freebet 222 zł do wykorzystania w aplikacji ETOTO. Łatwo policzyć, że cała kwota promocji obejmuje łącznie 2222 zł.

50 zł zwrotu za przegrany zakład

Przeglądając promocje ETOTO, natrafiamy na kolejną ofertę – zwrot 50 zł za przegrany zakład. Co ważne, jest to promocja, z której można skorzystać jedynie w weekend. Wystarczy się do niej zapisać, a następnie postawić w weekend trzy przedmeczowe kupony AKO, każdy o wartości min. 50 zł oraz dowolnym kursie. Co gracz może z tego mieć?

Jeżeli seria trzech kuponów z rzędu nie wejdzie, ETOTO oferuje bonus o wysokości 50 zł. Warto jednak wiedzieć, że liczą się tutaj zakłady według czasu rozliczenia. Jeżeli jednak warunki zostaną spełnione, gracz ma możliwość uwolnienia bonusu. W jaki sposób? Wystarczy obstawić kupon za trzykrotność wysokości bonusu, gdzie kurs całkowity wydarzenia musi wynosić min. 2.50, a kurs jednego wydarzenia min. 1.30.

Freebet 20 zł za wypróbowanie aplikacji

Kolejna promocja oferowana przez ETOTO jest związana z wypróbowaniem specjalnie dedykowanej graczom aplikacji. W jaki sposób z niej skorzystać? Pierwszym krokiem jest dokonanie wpłaty na dowolną kwotę. W ciągu 5 minut do konta zostanie automatycznie dodany freebet w wysokości 20 zł. Będzie go można wykorzystać w aplikacji.

Aby skorzystać z freebetu, należy obstawić w aplikacji dowolne wydarzenie sportowe, wcześniej dodając wspomniany freebet do kuponu. Znajduje się on na dole. Jeśli zakład zostanie wygrany, gotówkę z freebetu można od razu wypłacić lub grać dalej. Jest to promocja, której zadaniem jest zachęcić graczy do korzystania z aplikacji ETOTO, która jest uznawana za apkę bukmacherską nr 1 w Polsce.