Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żywiec

PAKIET BEZPŁATNYCH BADAŃ DLA OSÓB POWYŻEJ 40. ROKU ŻYCIA

Szanowni Państwo, serdecznie zachęcamy do zapoznania się oraz skorzystania z pakietu bezpłatnych badań w ramach programu „Profilaktyka 40 PLUS”.

Głównym celem programu „Profilaktyka 40 PLUS” jest profilaktyka chorób u osób od 40. roku życia. Trzeba zauważyć, że w związku z pandemią COVID-19 z powodu m.in. obniżonej zgłaszalności do lekarzy w 2020 r. profilaktyka chorób znacznie spadła. Wiele chorób, zwłaszcza w swoim początkowym stadium rozwoju, nie daje niepokojących objawów. Dzięki właśnie badaniom profilaktycznym można wykryć chorobę bardzo wcześnie i uniknąć długotrwałego, a czasem nieskutecznego leczenia, które jest konsekwencją zbyt późnej diagnozy.

„Profilaktyka 40 PLUS” zakłada realizację badań diagnostycznych w formie pakietów dedykowanych oddzielnie dla kobiet i mężczyzn oraz pakietu wspólnego.

W załączonej poniżej ulotce, znajdą Państwo najważniejsze informacje dotyczące zakresu badań, rejestracji oraz punktów, w których Szpital Żywiec realizuje program.

Wszelkie dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej Szpitala Żywiec www.szpitalzywiec.pl oraz pod numerem: 33 44 01 400.

Informacja: Szpital Żywiec


Załączniki:

  • ulotka_profilaktyka_40 plus.pdf

Powiat Żywiec: PAKIET BEZPŁATNYCH BADAŃ DLA OSÓB POWYŻEJ 40. ROKU ŻYCIA