TEC 2000 czyszczenie wtrysków benzyny. Innowacyjny i skuteczny preparat, który naprawdę działa

Zabrudzone wtryskiwacze nie rozpylają równomiernie paliwa, co przekłada się na wydajność jednostki napędowej. Efektem tego będzie problem z odpaleniem samochodu na zimnym, jak i ciepłym silniku. Preparat TEC 2000 Fuel Injector Cleaner czyści wtryskiwacze w silnikach benzynowych i jest często pierwszym krokiem przed demontażem silnika i regeneracją wtryskiwaczy. W jaki sposób działa i jak go zastosować w swoich samochodzie? Odpowiedź na te pytania uzyskasz w naszym artykule.

Co to jest TEC 2000 Fuel Injector Cleaner?

Jest to wielofunkcyjny i wieloskładnikowy preparat, którego celem jest oczyszczenie wtryskiwaczy i jego dysz, poprawiając tym samym rozpylanie paliwa. Stosowanie regularnie tego produktu pozwoli wykluczyć zbieranie się wilgoci wokół wtryskiwaczy i zaburzanie ich pracy oraz wydajności. Jest on łatwy w użyciu. Najlepszym i najskuteczniejszym sposobem jest podłączenie jednej puszki TEC 2000 bezpośrednio do listwy za pomocą elastycznych przewodów. 

TEC 2000 czyszczenie wtrysków benzyny pozbywa się zgromadzonego osadu i wilgoci wokół wtryskiwaczy oraz w cylindrach. Redukuje emisję spalin i poprawia pracę silnika na biegu jałowym. Efektem użycia preparatu będzie maksymalna wydajność paliwa i prawidłowa praca całej jednostki napędowej.

Jak stosować środek marki TEC 2000?

Cała procedura polega na odłączeniu przewodów paliwowych i powrotnych do listwy. W ich miejsce podłączamy przewody serwisowe, a ich końcówki umieszczamy w puszcze z preparatem. Włączamy silnik i pozostawiamy samochód na wolnych obrotach przez około 20 minut. Po całej operacji podłączamy przewody fabryczne z powrotem na swoje miejsce. TEC 2000 nie należy używać na gorącym silniku. Zadowoleni kierowcy podkreślają działanie i skuteczność preparatu nawet po 200 km. Dołącz do nich i wypróbuj środek do czyszczenia wtryskiwaczy Fuel Injector Cleaner zamawiając produkt online!

Jakość ma znaczenie 

Preparaty do czyszczenia układu napędowego obecne są na rynku od ponad 20 lat. Brytyjska marka TEC 2000 sprzedaje swoje produkty na całym świecie, m.in. w USA, Niemczech, Polsce, Afryce i w Czechach. Światowe rozwiązania przyniosły jej rzeszę zadowolonych klientów. Profesjonalne dodatki do paliwa usprawniają i chronią silnik przed kosztownymi naprawami. 

Długoletnia historia w przemyśle petrochemicznym pomogła na zbudowaniu marki i dostarczania produktów najwyższej jakości.