Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żywiec

Na ręce Komendanta Komisariatu Policji w Jeleśni wpłynęły podziękowania dla policjantów, którzy jako pierwsi byli na miejscu nieszczęśliwego wypadku i udzielili pomocy przygniecionemu przez ciągnik mężczyźnie. „Panie Komendancie może Pan być dumny z takich funkcjonariuszy, ich postawa i zaangażowanie na pewno jeszcze w przyszłości będą procentować i przyczyniać się dla dobra i bezpieczeństwa obywateli”.

21 października br. w Sopotni Małej doszło do nieszczęśliwego wypadku. W czasie karczowania pnia na prywatnej posesji, 75-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik. Jako pierwsi na miejscu byli policjanci z Komisariatu w Jeleśni, którzy wspólnie z mieszkańcami, wyciągnęli mężczyznę spod ciągnika i do przyjazdu karetki prowadzili resuscytację. 75-latek po przywróceniu mu czynności życiowych został przewieziony do szpitala. Niestety pomimo wysiłków lekarzy zmarł.

Dzisiaj na ręce Komendanta komisariatu wpłynęły podziękowania dla policjantów:

„Niniejszym pragnę złożyć na Pana ręce podziękowanie za wzorową postawę policjantów z Komisariatu Policji w Jeleśni, którzy w dniu 21.10.2020 r. w miejscowości Sopotnia Mała udzielali pomocy mojemu śp. ojcu. Z relacji sąsiadów oraz rodziny wynika, że to właśnie Pana ludzie byli na miejscu natychmiast po nieszczęśliwym zdarzeniu i to oni w pierwszej chwili pomagali wyciągnąć mojego śp. ojca spod wywróconego ciągnika, jak również udzielali mu pomocy medycznej. Pomimo, że mój tata zmarł po przewiezieniu do szpitala uważam, że policjanci z podległej Panu jednostce wykazali pełen profesjonalizm w wykonywaniu obowiązków służbowych. Nie znam tych policjantów z imienia i nazwiska, dlatego w imieniu moim, jak i całej rodziny, pragnę im serdecznie podziękować. Panie Komendancie może Pan być dumny z takich funkcjonariuszy, ich postawa i zaangażowanie na pewno jeszcze w przyszłości będą procentować i przyczyniać się dla dobra i bezpieczeństwa obywateli”.