Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żywiec

KONKURS NA PROJEKT GRAFICZNY LOGO STOWARZYSZENIA AGLOMERACJA BESKIDZKA

 

 

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Subregionu Południowego Województwa Śląskiego AGLOMERACJA BESKIDZKA z siedzibą w Bielsku – Białej zaprasza do udziału w konkursie na zaprojektowanie logo Stowarzyszenia.

Konkurs ma charakter otwarty, adresowany jest do osób zawodowo lub amatorsko zajmujących się działalnością plastyczną ukierunkowaną na działania marketingowe oraz grafików komputerowych. Prace konkursowe zostaną poddane ocenie komisji konkursowej składającej się z przedstawicieli instytucji kultury z terenu naszego subregionu. Autor zwycięskiego projektu logo otrzyma nagrodę pieniężną.

Projekt wraz z krótkim opisem znaczenia logo, uzupełnioną i podpisaną kartę zgłoszeniową, stanowiącą załącznik nr 2 do Regulaminu konkursu, oraz oświadczenie dotyczące przetwarzania danych (załącznik nr 3 do regulaminu), należy przesłać do 8 lipca 2020 r. (decyduje data wpływu) drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w tytule e-maila wpisując „Konkurs na projekt graficzny logo Stowarzyszenia AGLOMERACJA BESKIDZKA”.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu oraz regulamin znajdują się na stronie https://rit-subregion-poludniowy.um.bielsko.pl/aktualnosc-12-6710-konkurs_na_projekt_graficzny_logo.html

Informacja:
Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Południowego Województwa Śląskiego AGLOMERACJA BESKIDZKA

Artykuły promocyjne

Powiat Żywiec: KONKURS NA PROJEKT GRAFICZNY LOGO STOWARZYSZENIA AGLOMERACJA BESKIDZKA