Żywieccy policjanci wspierają charytatywny piknik dla Mai z Gilowic

W Żywcu odbył się niezwykły piknik charytatywny, który połączył mieszkańców w szczytnym celu. Wydarzenie wsparli lokalni policjanci, oferując nie tylko atrakcje, ale także cenną pomoc dla Mai, dziewczynki walczącej z poważnymi problemami zdrowotnymi.
- Piknik charytatywny w sercu Żywca
- Policjanci z Żywca w akcji dla Mai
Piknik charytatywny w sercu Żywca
Na żywieckim Rynku zorganizowano wyjątkowy piknik charytatywny, z którego dochody trafiły na konto Mai, podopiecznej fundacji Siepomaga”. Maja z Gilowic zmaga się z wrodzoną łamliwością kości oraz skoliozą kręgosłupa. Dzięki wcześniejszym zbiórkom udało jej się przejść operację w Stanach Zjednoczonych, jednak teraz potrzebuje kolejnej interwencji medycznej, aby uniknąć poważnych konsekwencji zdrowotnych.
Policjanci z Żywca w akcji dla Mai
W myśl hasła Pomagamy i chronimy”, żywieccy policjanci aktywnie uczestniczyli w wydarzeniu, oferując mieszkańcom wiele atrakcji. Dzielnicowy oraz technik kryminalistyki przygotowali konkursy wiedzy oraz prezentacje sprzętu policyjnego. Uczestnicy mieli okazję usiąść za kierownicą radiowozu i poczuć się jak prawdziwi stróże prawa. Dla najmłodszych przygotowano kolorowanki oraz odblaskowe zawieszki, a dorośli mogli spróbować swoich sił w slalomie w specjalnych okularach symulujących stan po użyciu alkoholu lub narkotyków.
Organizatorzy zadbali o różnorodność atrakcji dmuchańce, malowanie buziek oraz liczne aukcje charytatywne przyciągnęły tłumy mieszkańców. Wspólna zabawa była doskonałą okazją do wsparcia Mai i pokazania solidarności lokalnej społeczności.
Każdy, kto chciałby pomóc Mai, może to zrobić poprzez wpłatę na jej konto fundacji. To nie tylko szansa na wsparcie potrzebującej dziewczynki, ale także sposób na zjednoczenie się wokół ważnej sprawy.
Na podstawie: KPP w Żywcu
Ostatnie Artykuły

Weekend w Żywcu połączy koncerty, sztukę ludową i nocne zdjęcia

Beskidzkie smaki i rękodzieło spotkają się pod Grojcem w Żywcu.

Polska smakuje w Żywcu - regionalne smaki pod Grojcem

Święto Policji w Żywcu z ważnym jubileuszem. Wyróżniono dzielnicowych

Wojskowe brzmienia pod Grojcem. Koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego

Modernizacja ulicy Grojec zakończona. Co zmieniło się na drodze

Złote Gody w Żywcu. Dwie pary odebrały medale za 50 lat małżeństwa

Tunel pod torami ma połączyć stację z trasami nad Jeziorem Żywieckim

Studnia na działce nie zawsze bez pozwolenia. Wody Polskie przypominają o limitach

Worki z odzieżą mogą pomóc chorym dzieciom. Zbiórka potrwa do grudnia

Dlaczego zawór temperaturowy w kotłowni olejowej zapobiega kondensacji i korozji wymiennika?

Forum Ekonomiczne w Karpaczu wraca z pierwszymi ogłoszonymi gośćmi. To ostatnie dni tańszych zapisów

Wilki nie tylko wyją. W bibliotece pokazano, jak porozumiewa się wataha

Rycerze wracają do Parku Zamkowego na turniej o skarb
Przydatne dane teleadresowe
- Największy wodospad w Polsce. Odkryj wodospad w Sopotni Wielkiej
- Miejskie Centrum Kultury w Żywcu - kontakt, bilety, zajęcia
- Warsztat Terapii Zajęciowej w Gilowicach - kontakt, godziny, przyjęcie
- Najciekawsze miejsca do odwiedzenia w Beskidzie Żywieckim
- Biblioteka w Międzybrodziu Żywieckim - adres, godziny, karta biblioteczna
- Bursa Nr 2 w Żywcu - zakwaterowanie, opłaty i zasady pobytu
