Biblioteka w Żywcu zaprasza na grę fabularną z Muszkieterami
Zaproszenie do świata muszkieterów! Żywiecka Biblioteka Samorządowa organizuje kolejną edycję gry fabularnej, której tym razem tematem przewodnim będą "Trzej Muszkieterowie" Aleksandra Dumas. To wyjątkowa okazja, by przenieść się w czasy dawnej Francji, przeżyć niesamowite przygody i zmierzyć się w szlachetnej rywalizacji.
  1. Wydarzenie odbędzie się w Żywieckiej Bibliotece Samorządowej.
  2. Udział w grze to doskonała okazja do zabawy w duchu literackiego klasyka.
  3. Zapisy na wydarzenie przyjmowane są telefonicznie pod numerem: 33 475 13 83.
  4. Ilość miejsc jest ograniczona, więc warto się pospieszyć z rejestracją.

Biblioteka w Żywcu już niejednokrotnie udowodniła, że potrafi skutecznie łączyć literaturę z kreatywną zabawą. Po sukcesach poprzednich edycji gier fabularnych, takich jak te oparte na "Imieniu Róży" Umberto Eco czy legendach arturiańskich, nadszedł czas na kolejne wyzwanie. "Trzej Muszkieterowie" to nie tylko literacki hit, to także inspiracja do stworzenia gry, która pozwoli uczestnikom poczuć atmosferę wielkich przygód, honorowych pojedynków i dworskich intryg.

Udział w grze to nie tylko świetna zabawa, ale również okazja do rozwijania umiejętności takich jak praca zespołowa, kreatywne myślenie i strategiczne planowanie. Z pewnością każdy uczestnik wyjdzie z gry bogatszy o nowe doświadczenia i znajomości, a może i z nową pasją do literatury klasycznej. Nie przegap tej wyjątkowej szansy na niecodzienną przygodę w świecie dawnej Francji!


Opierając się na: Biblioteka w Żywcu