Ciekawe oferty pracy w Żywcu – tylko u nas

Żywiec to miasto znajdujące się w województwie śląskim. W mieście funkcjonuje wiele zakładów przemysłowych. Jeżeli szukasz pracy w Żywcu, znajdziesz ją na takich stanowiskach jak kontroler biletów, szlifierz, czy negocjator terenowy. Posiadamy także inne oferty pracy.

Dużo ofert zatrudnienia dla szlifierzy

Szlifierz to pracownik specjalizujący się w profesjonalnej obróbce metalu. Może on liczyć na zatrudnienie w zakładach produkcyjnych, zakładach jubilerskich, czy różnego rodzaju warsztatach. Żeby podjąć pracę jako szlifierz należy legitymować się wykształceniem zawodowym lub średnim technicznym (specjalność powinna być zbliżona to tego czym zajmuje się w swojej pracy szlifierz). Bardzo istotna jest także praktyka w zakładzie szlifierskim. Idealny kandydat na stanowisko szlifierza ma wysoko rozwinięte zdolności manualne, cieszy się dobrym zdrowiem i kondycją fizyczną, posiada wyobraźnię przestrzenną, jest dokładny i cierpliwy. Zarobki pracowników zatrudnionych na tym stanowisku są uzależnione między innymi od miejsca zatrudnienia.

Kontroler biletów potrzebny od zaraz

Kontroler biletów to jak już sama nazwa tego stanowiska wskazuje – osoba odpowiedzialna za kontrolę biletów w środkach komunikacji miejskiej. Od kandydatów na to stanowisko wymaga się wysokiej kultury osobistej, schludnego wyglądu, wysokich umiejętności interpersonalnych, stanowczości, zwiększonej odporności na sytuacje stresowe. Pracodawcy cenią także doświadczenie na podobnym stanowisku, choć znaczna część z nich przyjmuje także osoby bez doświadczenia. Kontroler biletów otrzymuje atrakcyjne wynagrodzenie, może liczyć na grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb i przejrzyste warunki zatrudnienia.

Zacznij karierę w zawodzie negocjatora terenowego

Pracownik zatrudniony na stanowisku negocjatora terenowego odpowiada za bezpośrednie negocjacje w sprawach zadłużeń, realizację celów o określonych terminach, raportowanie przełożonym odnośnie prowadzonych działań. Od kandydatów na to stanowisko wymaga się zazwyczaj wykształcenia średniego, samodzielności, komunikatywności, umiejętności negocjacyjnych, zdolności do pracy w warunkach stresowych. Negocjator terenowy może liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie (płaca podstawowa i wysokie prowizje), stabilne warunki zatrudnienia, czas pracy dostosowany do jego potrzeb.