Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żywiec

Medycyna estetyczna. Gdzie najlepiej zoperować się w Krakowie

Szpital Dworska to nowoczesny kompleks medyczny, który skupia się na pacjentach z całego regionu oraz sportowcach z całego kraju. W nowoczesnym budynku dysponujemy blokiem operacyjnym, gdzie wykonujemy wysokiej klasy zabiegi chirurgiczne, związanych z pęcherzykiem żółciowym, żylakami i wieloma innymi chorobami Poza zabiegami ratującymi życie lub przywracającymi zdrowie, przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny plastycznej.

Do dyspozycji pacjentów po zabiegu chirurgicznym pozostawiamy sale z klimatyzacją z dostępem do Netflix, oferty elastycznego cateringu oraz pomoc znakomitej kadry lekarskiej. Doskonałe warunki rekonwalescencji zaaprobuje nawet najbardziej wymagający pacjent.

Przede wszystkim stawiamy na komfort pacjenta. Pragniemy sprostać przewidywaniom świadomych i potrzebujących pacjentów, przygotowując wysokiej klasy usługi medyczne, przyjazne wnętrza i doświadczony personel. W Szpital Dworska znajduję się ponad 30 ekspertów przyjmujących zarówno dorosłych, jak i dzieci. Do naszej placówki pragniemy zaprosić również opiekunów z dziećmi, gdzie czekają na nich przyjazne sale, kącik zabaw oraz specjaliści dziecięcy.

Szpital Dworska jest cenione przez zatroskanych rodziców, którzy wszystkie badania poczynając od diagnostyki a kończąc na wizytach kontrolnych mogą przeprowadzić w naszym szpitalu, bez konieczności umawiania się na wizyty u lekarz z całej Małopolski.