Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żywiec

ROZSZERZENIE OFERTY EDUKACYJNEJ W CELU DOSTOSOWANIA DO POTRZEB LOKALNEGO RYNKU PRACY - TRWA REALIZACJA PROJEKTU

 

Trwa II edycja staży/praktyk zawodowych w ramach projektu „Rozszerzenie oferty edukacyjnej w celu dostosowania do potrzeb lokalnego rynku pracy”.

Staże w trakcie wakacji zrealizowali już uczniowie Zespołu Szkół Budowlano-Drzewnych w Żywcu, Zespołu Szkół Samochodowych w Żywcu oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Milówce, obecnie trwają staże/praktyki uczniów Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Żywcu.

Uczestnicy projektu zyskali cenne na rynku pracy doświadczenie zgodnie indywidualnym programem stażu/praktyki oraz  kierunkiem kształcenia.

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowanie za zaangażowanie koordynatorom projektu w szkołach: Elżbiecie Sapińskiej-Gumoś, Pawłowi Jureczka, Sylwestrowi Węglewskiemu oraz Marlenie Biela.

Dziękujemy także pracodawcom, którzy przyjmują stażystów i w ten sposób włączają się w praktyczną naukę zawodu uczniów szkół Powiatu Żywieckiego.

„Rozszerzenie oferty edukacyjnej w celu dostosowania do potrzeb lokalnego rynku pracy”

Projekt wspófinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

logo FE RP ŚL EFS

 

 Artykuły promocyjne

Powiat Żywiec: ROZSZERZENIE OFERTY EDUKACYJNEJ W CELU DOSTOSOWANIA DO POTRZEB LOKALNEGO RYNKU PRACY - TRWA REALIZACJA PROJEKTU