Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żywiec

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W PROJEKCIE „WSPARCIE SZKOLENIOWE DLA PODMIOTÓW NIEGMINNYCH MAKROREGIONU POŁUDNIOWEGO KTÓRZY PLANUJĄ UTWORZENIE I PROWADZENIE INSTYTUCJI OPIEKI NAD DZIEĆMI DO LAT 3”

 

Projekt „Wsparcie szkoleniowe dla podmiotów niegminnych makroregionu południowego którzy planują utworzenie i prowadzenie instytucji opieki nad dziećmi do lat 3” skierowany jest do przedstawicieli podmiotów niegminnych (osób prywatnych, przedstawicieli osób prawnych i jednostek nieposiadających osobowości prawnej) pochodzących z gmin liczących poniżej 5 tysięcy mieszkańców z makroregionu południowego.

W związku z realizacją tego Projektu w celu dotarcia do osób zainteresowanych uczestnictwem w szkoleniu zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie informacji o szkoleniu poprzez umieszczenie informacji np. na tablicy ogłoszeniowej, stronie internetowej. Organizujemy spotkanie informacyjne dla osób prywatnych i podmiotów niegminnych mające na celu przedstawienie i zaproszenie do udziału w szkoleniu. Spotkanie odbędzie się 19 listopada 2019r. godz. 15.00 w Żywcu, Żywiecka Fundacja Rozwoju, ul. Handlowa 5.

Warunkiem udziału w spotkaniu jest zgłoszenie: telefoniczne i/lub przesłanie e-mailem z podaniem namiarów kontaktowych, telefon: 602575449 lub (12) 376 78 80, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacja: Biuro Projektu zlobki-poludnie.pl


Załączniki:


Artykuły promocyjne

Powiat Żywiec: ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W PROJEKCIE „WSPARCIE SZKOLENIOWE DLA PODMIOTÓW NIEGMINNYCH MAKROREGIONU POŁUDNIOWEGO KTÓRZY PLANUJĄ UTWORZENIE I PROWADZENIE INSTYTUCJI OPIEKI NAD DZIEĆMI DO LAT 3”