Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żywiec

Żywieccy policjanci poszukują zaginionego 25-letniego Maksymiliana Skupień z Żywca. Mężczyzna w dniu 22 października br. wyszedł wcześnie rano z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego proszone są o kontakt z żywiecką komendą policji lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112.

Żywieccy policjanci poszukują zaginionego 25-letniego Maksymiliana Skupień z Żywca. Mężczyzna w dniu 22 października br. wcześnie rano wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zaginiony prawdopodobnie widziany był w dniu 24 października br. gdy wsiadał do autobusu MZK linii nr 8 na przystanku w Żywcu przy ul. Komorowskich.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu 25 lat, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, jasne, proste, możliwy zarost, uszy przylegające, oczy koloru zielonego, nos średni prosty.
W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę przeciwdeszczową koloru czarnego z białymi napisami na plecach, spodnie typu jeans koloru ciemnego, buty ciemne z napisem NIKE.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z żywiecką komendą policji pod numerem telefonu 47 85 722 55 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112.

zdjęcie zaginionego mężczyzny