Żywieccy policjanci poszukują zaginionej 17-letniej Klaudii Gawlas z Żywca. Nieletnia w dniu 8 stycznia br. wyszła ze swojego miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionej proszone są o kontakt z żywiecką komendą policji lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112.

Żywieccy policjanci poszukują zaginionej 17-letniej Klaudii Gawlas z Żywca. Nieletnia w dniu 8 stycznia br. wyszła ze swojego miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej: wiek z wyglądu 17-18 lat, wzrost 182 cm, szczupła budowa ciała, włosy długie, czarne farbowane, blizna na lewym policzku od nosa w kierunku ucha o długości ok. 5 cm.

W chwili zaginięcia ubrana była w spodnie koloru czarnego typu jeans, bluzę ciemnego koloru z kapturem do pasa, bawełnianą bluzkę z długim rękawem koloru białego, popielatą apaszkę, buty czarne sportowe marki Adidas – Super Star.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszony jest o kontakt z żywiecką komendą policji pod numerem telefonu 47 85 722 55 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112.

zdjęcie klaudii gawlas