BESKIDY NA TARGACH TURYSTYCZNYCH W NADARZYNIE

W dniach 24 – 26 listopada br. odbyły się Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw w Nadarzynie. Było to wydarzenie, w ramach którego miały miejsce prezentacje polskich i zagranicznych regionów, atrakcji turystycznych oraz miejsc noclegowych.

Podczas targów turystycznych TT Warsaw w Nadarzynie na wspólnym regionalnym stoisku Beskidy swoje atrakcje zaprezentowały: Powiat Żywiecki, Powiat Bielski, Miasto Bielsko-Biała, Miasto Szczyrk, Euroregion Beskidy oraz Lokalna Organizacja Turystyczna Beskidy.

Odwiedzający nasze stoisko zapoznawali się z ofertą turystyczną Beskidów, a także mieli możliwość degustacji tradycyjnych potraw regionalnych: m.in. chleba ze smalcem, oscypka, piwa Żywiec. Dodatkową atrakcją stoiska była animacja w wykonaniu kapeli góralskiej, która zapoznała odwiedzających targi z muzyką ludową Beskidów. Udział w targach turystycznych był ważnym elementem w kreowaniu pozytywnego wizerunku Beskidów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do udanej promocji Beskidów na targach turystycznych w Nadarzynie. W szczególności podziękowania składamy Browarom Żywieckim.

Fot. Starostwo Powiatowe w Żywcu


BESKIDY NA TARGACH TURYSTYCZNYCH W NADARZYNIE - zdjęcie1
BESKIDY NA TARGACH TURYSTYCZNYCH W NADARZYNIE - zdjęcie2
BESKIDY NA TARGACH TURYSTYCZNYCH W NADARZYNIE - zdjęcie3
BESKIDY NA TARGACH TURYSTYCZNYCH W NADARZYNIE - zdjęcie4
BESKIDY NA TARGACH TURYSTYCZNYCH W NADARZYNIE - zdjęcie5
BESKIDY NA TARGACH TURYSTYCZNYCH W NADARZYNIE - zdjęcie6
BESKIDY NA TARGACH TURYSTYCZNYCH W NADARZYNIE - zdjęcie7
BESKIDY NA TARGACH TURYSTYCZNYCH W NADARZYNIE - zdjęcie8
BESKIDY NA TARGACH TURYSTYCZNYCH W NADARZYNIE - zdjęcie9

Powiat Żywiec: BESKIDY NA TARGACH TURYSTYCZNYCH W NADARZYNIE