Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żywcu poszukują zaginionego 63-letniego Czesława Stryczek. Mężczyzna w dniu 16 września br. w godzinach porannych wyjechał z domu rodzinnego w Ujsołach, najprawdopodobniej do rodziny w Kaczycach, gdzie nie dojechał. Od tego czasu nie powrócił do miejsca zamieszkania ani też nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żywcu pod numerem telefonu 47 85 722 55 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żywcu prowadzą sprawę poszukiwawczą zaginionego 63-letniego Czesława Stryczek. Jak ustalono w toku prowadzonych czynności, mężczyzna w dniu 16 września br. w godzinach porannych wyjechał z domu rodzinnego w Ujsołach, najprawdopodobniej do rodziny w Kaczycach, gdzie nie dojechał. Od tego czasu nie powrócił do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu około 70 lat, wzrost około 178 cm, szczupła budowa ciała, włosy średniej długości, faliste koloru siwego, oczy niebieskie, uszy duże odstające, nos mały. Zaginiony posiadał znaki szczególne w postaci blizny na skroni nad lewym uchem oraz tatuażu na lewym nadgarstku w postaci małego miecza.

W dniu zaginięcia ubrany był najprawdopodobniej w spodnie jeansowe koloru granatowego z białą parzenicą na prawej nogawce. Posiadał przy sobie torbę podróżną koloru czarnego. 

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żywcu pod numerem telefonu 47 85 722 55 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112.