Komisariat Policji w Jeleśni był organizatorem debaty pn. "Bezpieczeństwo w sieci”, która odbyła się w minionym tygodniu. Na spotkaniu omówiono główne zagrożenia występujące w wirtualnej rzeczywistości oraz przedstawiono sposoby ochrony przed nimi. W debacie uczestniczył szef żywieckich policjantów młodszy inspektor Krzysztof Czaja.

W miniony czwartek w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Jeleśni odbyła się debata dotycząca bezpieczeństwa w sieci. Spotkanie rozpoczął Komendant Komisariatu Policji w Jeleśni komisarz Kamil Potępa, który przywitał zaproszonych gości oraz przybyłych uczestników, a także przedstawił przebieg spotkania. Następnie, jego zastępca komisarz Tadeusz Pytel, omówił główne rodzaje przestępstw i oszustw internetowych, a także przedstawił sposoby ochrony przed nimi. W spotkaniu uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Żywcu młodszy inspektor Krzysztof Czaja, policjanci z Komisariatu Policji w Jeleśni oraz Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Żywcu.     

Wśród zaproszonych gości byli między innymi Wójt Gminy Koszarawa, przedstawiciele Gminy Jeleśnia, Nadleśnictwa w Jeleśni, Ochotniczej Straży Pożarnej, a także szkół podstawowych z terenu Jeleśni. W debacie wzięli udział również mieszkańcy gmin. 
 

  • zdjęcie zrobione w sali za stołem siedzą zaproszeni gości prowadzący przedstawia gości
  • na pierwszym planie pulpit laptopa na którym jest slajd z tytułem debaty bezpieczeństwo w sieci
  • uczestnicy debaty siedzą tyłem po prawej stronie stół przy którym siedzą policjanci na środowej ścianie wyświetlony slajd
  • zaproszeni goście siedzą przy stole
  • Zaproszeni goście siedzą przy stole stoi komendant komisariatu który zamyka spotkanie
  • na pierwszym planie osoby siedzą tyłem po prawej stronie stół za którym siedzą policjanci oraz stoi prowadzący debatę na ekranie wyświetlony slajd