BIEG PO COOLturę 2021

Powiat Żywiecki jako współorganizator serdecznie zaprasza do udziału w trzeciej edycji Biegu po COOLturę, który odbędzie się w Zabytkowym Parku Habsburgów w Żywcu w dniu 19 września 2021 roku. Dystans, podobnie jak w latach ubiegłych, to 4km (dwie pętle po parku), który można przebiec lub przejść z kijkami, bardzo zachęcamy do udziału w Biegu osoby z niepełnosprawnością. Warto zaznaczyć, że trasę można będzie pokonać w towarzystwie swojego zwierzaka. Imprezie będzie towarzyszyć Miasteczko Biegu z atrakcjami dla najmłodszych, a na zawodników na trasie Biegu będą czekać liczne niespodzianki!

Koszt udziału to 35,00zł, zapisy oraz płatność tylko i wyłącznie drogą elektroniczną na stronie www.pomiaryczasu.pl w zakładce „wrzesień 2021” i „3. Bieg po COOLturę”. Część z opłat startowych zostanie przeznaczona na wsparcie podopiecznych ze schroniska dla zwierząt w Żywcu. W cenę wliczony jest pakiet startowy, usługa pomiaru czasu oraz medal na mecie. Przewidywane są upominki dla najszybszych biegaczek i biegaczy. Regulamin Biegu oraz pozostałe ważne informacje można znaleźć na Facebooku „Bieg po COOLturę – Żywiec”.

Organizatorami Biegu jest Klub Fotograficzny PTTK Góry Bez Cenzury oraz Oddziałowa Komisja Krajoznawcza w Oddziale Babiogórskim PTTK w Żywcu.


Załączniki:

  • Plakat informacyjny.pdf

Powiat Żywiec: BIEG PO COOLturę 2021