Mały wojownik - Bartuś Paliga nadal potrzebuje naszej pomocy. Chłopiec przyszedł na świat z połową serduszka. Pomimo tego, że 3-latek przeszedł już 2 operacje, konieczne będą kolejne. Pamiętajcie o Bartku przy swoich rozliczeniach rocznych. Razem możemy uratować jego życie!

3-letni Bartek jest synem dwójki policjantów. Zanim przyszedł na świat, jego rodzice dowiedzieli się, że dziecko, na które z utęsknieniem czekają, urodzi się z krytyczną wadą serca tj. HLHS z restrykcyjnym otworem owalnym. Choroba ta wymaga kilkuetapowego, paliatywnego leczenia operacyjnego, które jest niesamowicie kosztowne, lub przeszczepu serca.

Bartuś jest już po dwóch operacjach. W niedalekiej przyszłości będzie wymagał kolejnej operacji, cewnikowania serca i ewentualnie innych zabiegów. Cena jego zdrowia jest wysoka.

Rodzice, którzy na co dzień walczą o bezpieczeństwo mieszkańców zarówno Świętochłowic, jak i innych miast województwa śląskiego, potrzebują teraz pomocy w walce o życie swojego syna. Aby uratować życie chłopca, potrzebna jest nasza pomoc.

Dużym wsparciem dla rodziców są przekazane kwoty z rozliczeń podatkowych, dlatego w tym roku również warto pomóc. Zwracamy się z apelem do ludzi dobrej woli, którzy mogą przekazać 1% swojego podatku na konto Bartusia w Fundacji „Avalon” - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym.

W formularzu PIT wystarczy wpisać numer KRS : 0000270809. W rubryce „informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” trzeba wpisać: PALIGA, 9042.

Darowizny można wpłacać bezpośrednio na konto Fundacji BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A. 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001 z tytułem z przelewu : PALIGA, 9042