Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żywiec

Policjanci z zespołu do spraw poszukiwań i identyfikacji żywieckiej komendy policji zatrzymali 65-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie dwóch listów gończych, które wydał za nim Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej oraz Pszczynie. Przed wymiarem sprawiedliwości ukrywał się od blisko roku. Teraz prawie dwa lata spędzi w areszcie.

Wczoraj około 7.00 policjanci z zespołu do spraw poszukiwań i identyfikacji żywieckiej komendy policji, w Wilkowicach, zatrzymali 65-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Mężczyzna był poszukiwany listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej i Pszczynie. Jak wynika z materiałów sprawy, 65-latek przed wymiarem sprawiedliwości ukrywał się od blisko roku. Do odbicia ma karę prawie dwóch lat pozbawienia wolności. Zatrzymany trafił już do aresztu śledczego w Bielsku – Białej.

Wczoraj, oprócz 65-latka, policjanci na terenie Żywiecczyzny zatrzymali pięć osób, które były poszukiwane i unikały odpowiedzialności za wcześniej popełnione przestępstwa lub wykroczenia.