Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żywiec

ŻYWIECKIE ŚWIĘTO POLICJI 2020

 

 

21 lipca br. na dziedzińcu Zamku Habsburgów w Żywcu odbyły się obchody Święta Policji. Z uwagi na pandemię koronawirusa, uroczystość miała skromniejszy charakter i wzięła w niej udział mniejsza, niż w latach ubiegłych liczba gości oraz wyróżnionych policjantów i pracowników Policji.

W trakcie części oficjalnej policjantom i policjantkom zostały wręczone akty mianowania na wyższe stopnie służbowe, a także wyróżnienia przyznane przez władze samorządowe. Symboliczne upominki w imieniu Rady i Zarządu Powiatu wręczył wyróżnionym - Wicestarosta  Stanisław Kucharczyk.

***

Z okazji Święta Policji w imieniu Rady i Zarządu Powiatu dziękujemy Panu Komendantowi, wszystkim Funkcjonariuszom oraz Pracownikom Policji za pełną poświęcenia służbę, wytrwałość, wysiłek oraz działania, jakie podejmujecie na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Powiatu Żywieckiego. Składamy również najserdeczniejsze gratulacje Wszystkim odznaczonym oraz awansowanym Funkcjonariuszom.

Życzymy Państwu wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów oraz satysfakcji z realizacji codziennych obowiązków. Niech dobrze wypełniana służba daje poczucie spełnienia i możliwości rozwoju zawodowego.

Z wyrazami szacunku

Starosta Żywiecki Andrzej Kalata

Wicestarosta Stanisław Kucharczyk

Przewodniczący Rady Powiatu Wiesław SyptaArtykuły promocyjne

Powiat Żywiec: ŻYWIECKIE ŚWIĘTO POLICJI 2020