Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Żywiec

Żywieccy policjanci poszukują zaginionego 89-letniego Józefa Andryszczaka z Czernichowa. Mężczyzna dzisiaj w godzinach porannych wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego proszone są o kontakt z żywiecką komendą policji lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112.

Żywieccy policjanci poszukują zaginionego 89-letniego Józefa Andryszczaka. Mężczyzna dzisiaj rano wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna posiada zaniki pamięci oraz ma problemy z samodzielną egzystencją.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu około 90 lat, wzrost około 165 cm, szczupłej budowy ciała, oczy niebieskie.

W chwili zaginięcia ubrany był w sweter zapinany na zamek koloru szarego z białymi dodatkami, białą koszulkę z długim rękawem, spodnie dresowe szare długie, czarne skarpety oraz granatowe klapki. Mężczyzna posiada ubytki palców w jednej z dłoni.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z żywiecką komendą policji lub najbliższą jednostką policji - numer telefonu alarmowego 112.