Mikrodermabrazja w krakowskim salonie piekności

Mikrodermabrazja diamentowa jest nowoczesną metodą, która pozwala na bezpieczne i kontrolowane ścieranie warstwy rogowej naskórka. Zabiegi wykonuje każdy profesjonalny salon kosmetyczny w Krakowie (https://swiaturody.com). Mikrodermabrazję wykonuje specjalnie przeszkolona do tego zabiegu kosmetyczka. Kraków oferuje wiele gabinetów kosmetycznych, gdzie zabieg będzie bezpieczny i niedrogi.

Na czym polega zabieg?

Mikrodermabrazja diamentowa wykonywana jest za pomocą specjalnego urządzenia, które posiada głowicę z pierścieniami ścierającymi z naturalnego lub sztucznego diamentu. Podczas ścierania, głowica zasysa martwy naskórek do specjalnego pojemnika z filtrem. Doświadczona kosmetyczka wie jak intensywne powinno być ścieranie, by nie naruszyć przy tym zdrowej warstwy skóry. Podczas jednego zabiegu głowica może być przesuwana kilkukrotnie po tym samym obszarze skóry, zależnie od jej grubości i zamierzonego efektu końcowego.

Dla kogo mikrodermabrazja diamentowa?

Zabieg polecany jest szczególnie osobom posiadającym szpecące blizny po trądziku, gdyż pomaga w ich zmniejszeniu a nawet likwidacji. Z mikrodermabrazji chętnie korzystają osoby z rozszerzonymi porami, trądzikiem pospolitym i rogowaceniem przymieszkowym. Świetne rezultaty uzyskuje się również przy przebarwieniach skórnych – seria kilku zabiegów pozwala je znacznie zredukować. Z tej metody złuszczania naskórka zadowolone będą też posiadaczki szorstkiej, nierównej i matowej cery. Zabieg nie jest polecany przy łuszczycy, bliznowcu, włókniakach i nowotworach skórnych. Zabieg wykluczają również trądzik różowaty i ropny oraz zakażenia wirusowe, bakteryjne i grzybicze.

Efekty zabiegu

Efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Blizny po trądziku ulegają zdecydowanemu zmniejszeniu. Zmniejsza się też liczba zaskórników i ilość wydzielanego łoju, a rozszerzone pory stają się mało widoczne. Blizny i przebarwienia ulegają rozjaśnieniu. Skóra sucha i szorstka zostaje zmiękczona i wygładzona. Zmarszczki ulegają redukcji, a cera staje się świeża. Mikrodermabrazja polecana jest jako zabieg na twarz i całe ciało. Skóra po oczyszczeniu jest gotowa na przyjęcie odżywczych składników w postaci maseczek i zabiegów regenerujących. Regularna mikrodermabrazja diamentowa powoduje trwałe usunięcie blizn, przebarwień, a także plam pigmentacyjnych.

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>